690 680 960

Poważny wypadek z udziałem pieszego na krajowej 19. Mężczyzna był reanimowany (zdjęcia)

W czwartek rano na drodze krajowej nr 19/74 doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem pieszego. Mężczyzna był reanimowany.

W czwartek rano na drodze krajowej nr 19/74 w miejscowości Mosty doszło do poważnego wypadku z udziałem pieszego. Kierujący pojazdem marki Mercedes potrącił mężczyznę znajdującego się na skraju drogi. Do zdarzenia miało dojść podczas omijania stojącego pojazdu.

Po potrąceniu pojazd wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Poszkodowany 37-letni pieszy reanimowany był najpierw przez strażaków, a następnie przekazany został ratownikom medycznym. Mężczyzna w bardzo ciężkim staniem trafił do szpitala.

Przez pół godziny droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. W chwili obecnej ruch odbywa się wahadłowo. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 13.

Poważny wypadek z udziałem pieszego na krajowej 19. Mężczyzna był reanimowany (zdjęcia)

Poważny wypadek z udziałem pieszego na krajowej 19. Mężczyzna był reanimowany (zdjęcia)

Poważny wypadek z udziałem pieszego na krajowej 19. Mężczyzna był reanimowany (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

5 komentarzy

 1. Drogi Panie Redaktorze piszący artykuł dotyczący tego zdarzenia.
  Uprzejmie proszę zauważyć, że reanimacja poszkodowanego w wyniku potrącenia mężczyzny była rozpoczęta przez zespół ratownictwa medycznego i kontynuowna przy współudziale przybyłych jednocześnie z ZRM strażaków PSP.
  Umieszczanie tego typu informacji uważam za dalece nieprofesjonalne. W przyszłosci polecam powoływanie się na bardziej wiarygodne lub korzystanie z wielu źródeł informacji.
  Z pozdrowieniami.

  • Informacja pochodzi właśnie od służb. Konkretnie od straży pożarnej i taka została przekazana w materiale. Proszę wybaczyć, ale nie latamy śmigłowcem od zdarzenia do zdarzenia, aby sprawdzić kto pierwszy podjął czynności reanimacyjne. Czy pierwszy był strażak, czy pierwszy był ratownik medyczny. Opieramy wiedzę od osób, które według naszego mniemania mają wystarczającą wiedzę o zdarzeniach (rzecznicy), aby ją przekazywać w materiałach prasowych. Dalece nieprofesjonalny jest raczej brak informacji, takich jak od policji czy straży, od szanownych panów ratowników. Nie przypominamy sobie, aby przez ostatnie 8 lat ktoś z nami kontaktował się w sprawie zdarzeń drogowych – mamy tu na myśli funkcję rzecznika prasowego, który zrelacjonowałby przebieg akcji ratunkowej.
   Pozdrawiamy

 2. Pewnie ten „pieszy” okaże się kierującym omijanego pojazdu.

  • Albo okaże się, że „pieszy” został potrącony w momencie, gdy zdejmował rowery z bagażnika dachowego.

 3. Podobno okazało się że astronomowie odkryli czarną dziurę w twojej głowie…

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas