Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Potrąciła pieszą, a potem zawiozła ją na ławkę pod blokiem i odjechała

Lubelscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego na ul. Filaretów w Lublinie. Do zdarzenia doszło 8 listopada. Mundurowi ustalili, że samochód osobowy potrącił pieszą. Następnie kierująca pojazdem odwiozła poszkodowaną na ławkę pod blokiem i odjechała.

Policjanci z Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, który miał miejsce 8 listopada około godziny 16:10 na ulicy Filaretów w Lublinie.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierująca samochodem jechała w kierunku ulicy Głębokiej. Na wysokości ulicy Urmowskiego najechała na stopę pieszej, która przechodziła przez przejście. Następnie kobieta odwiozła poszkodowaną pod blok i zostawiła na ławce – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Jeżeli ktoś były świadkami zdarzenia, posiada nagranie z rejestratora jazdy lub ma wiedzę na temat uczestników, proszony jest o zgłoszenie się do Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie – kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu: 47 811 58 75, ewentualnie z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

Numer sprawy, na który należy się powołać to: RSD – 229/2023

16 komentarzy

  1. Spoko. Jak można być takim nieogarniętym człowiekiem żeby nawet blach nie zapamiętać? Na markach aut może się nie znać ale rejestracja jest prosta.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo