690 680 960

Potrącenie rowerzysty na obwodnicy Lubartowa

Zakończyły się już utrudnienia w ruchu na krajowej 19 po wypadku z udziałem rowerzysty. Poszkodowany cyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 7 na drodze krajowej nr 19, w ciągu obwodnicy Lubartowa. W rejonie skrzyżowania z ul. Kleeberga pojazd osobowy potrącił rowerzystę.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Poszkodowany cyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Przez kilkadziesiąt minut droga w rejonie wypadku była częściowo zablokowana, utrudnienia występowały na pasie w kierunku Lublina. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

4 komentarze

 1. Szczerze powiem że nie odważył bym się wjechac rowerem na jakąkolwiek obwodnice ,bo jeszcze mi zycie miłe …”odważnym ” gratuluję odwagi i obawiam się że brak im instynktu samozachowawczego ,który np.mnie podpowiada ze na „takie drogi to ty nie wjezdzaj bo mozesz zginąć w głupi sposób „

  • I z tego powodu jak pamiętam stoją tam znaki zakazujące wjazdu rowerzystom. Ciekawe czy rowerzysta posiada prawo jazdy.

   • Na obwodnicy jest zakaz, ale nie ma zakazu przecinania tejże obwodnicy rowerem na skrzyżowaniach. Oczywiście obwodnica jest zawsze drogą nadrzędną.

 2. Tam są serwisówki ale to chyba było na skrzyżowaniu bo mus przejechać był.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas