690 680 960

Poszukują go w całym kraju. Mężczyzna jest podejrzewany o zabójstwo trzyosobowej rodziny

Minionej nocy koło Częstochowy zastrzelona została trzyosobowa rodzina. Przeżył tylko 13-latek, któremu udało się ukryć przed zabójcą. Sprawca uciekł, trwają jego poszukiwania.

Początkowo tylko na Śląsku, następnie również w województwach świętokrzyskim i łódzkim, a obecnie już policjanci z całego kraju poszukują 52-letniego Jacka Jaworka. Mieszkaniec Częstochowy podejrzewany jest o zabójstwo trojga członków swojej rodziny.

Na zwłoki 44-letniego małżeństwa i ich 17-letniego syna natrafili minionej nocy policjanci, którzy zostali wezwani awantury domowej. Ciała znajdowały się w domu jednorodzinnym w Borowcach w powiecie częstochowskim. Wszyscy zginęli od strzałów z broni palnej.

Jak się okazało, przeżył jedynie drugi z synów, 13-latek, który widząc co się dzieje, schował się za kanapą. Kiedy sprawca opuścił dom, chłopak pobiegł do swoich bliskich. Sprawcy zabójstwa do tej pory nie udało się zatrzymać.

Prokuratura podjęła decyzję o upublicznieniu personaliów i wizerunku podejrzewanego o dokonanie zabójstwa. Jest to brat zastrzelonego mężczyzny. Zaapelowano też do wszystkich osób, które znają aktualne miejsce pobytu poszukiwanego, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub z najbliższą komendą policji pod nr telefonu 112.

Również Rządowe Centrum Bezpieczeństwa rozesłało alert, informujący o poszukiwaniach Jacka Jaworka, wraz z jego fotografią.

(fot. policja, RCB)

22 komentarze

  1. Więcej szczegółów na temat sprawcy…..Chociaż ze zdjęcia tez można wiele wyczytać.

  2. Pewnie się przemieszcza do Częstochowy do byłej zony, rasowy wieprzek psychopata.

  3. Ale go wkurw…

  4. Teraz to już niestety ma świadomość tego co zrobił. Afekt, szał i niestety za chwilę świat zza krat być może już do końca swoich dni.

  5. I tak to jest – ten co chce napaść, rabować lub zabić – broń zawsze zdobędzie. Ten co chciałby się bronić – nigdy.

  6. Toż to Jacek jaworek,syn starej jaworkowej, no wszyscy go znata. To hultaj jeden był, z tych jaworków. Tfuu, niech go piorun szczeli i krew nagła zaleje.!

Kursy walut

  • USD 4.3258zł 0.01%
  • GBP 5.3609zł 0.19%
  • EUR 4.716zł 0.18%
  • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas