690 680 960

Poszukują go specjalnie wyszkolone psy, a także śmigłowiec. Tajemnicze zaginięcie 55-latka

Trwają zakrojone na szeroką skalę poszukiwania mężczyzny, który blisko dwa tygodnie temu wsiadł na rower i pojechał w kierunku lasu. W akcji bierze udział kilkadziesiąt osób.

Do zaginięcia 55-letniego mieszkańca miejscowości Polskowola w gminie Kąkolewnica doszło w środę 16 sierpnia. Około godziny 13 mężczyzna wsiadł na rower i nikomu nic nie mówiąc, udał się w nieznanym kierunku. Początkowo rodzina nie wszczynała alarmu, gdyż mężczyzna zajmował się różnymi dorywczymi pracami i zdarzało mu się nie wrócić przez dzień czy dwa do domu. Kiedy jednak nie powrócił do soboty, najbliżsi zaczęli się niepokoić.

Szukali go na własną rękę, dzwonili po znajomych i rodzinie, kolegach, a także chodzili po okolicy pytając mieszkańców, czy nikt go nie widział. Gdy nie przyniosło to żadnego rezultatu, w niedzielę powiadomili policję. Jedyny ślad, jaki do tej pory udało się uzyskać, to nagranie z kamery monitoringu pobliskiej parafii. Widać na nim, jak około godziny 15 mężczyzna jedzie w kierunku lasu. Tam też skupione zostały jego poszukiwania.

Są one jednak niezwykle trudne, gdyż kompleks leśny jest bardzo rozległy. W jego przeczesywaniu, oprócz policjantów i strażaków, uczestniczyło także wielu okolicznych mieszkańców. Niestety poszukiwania nie przyniosły rezultatu. Dlatego też w kolejnych dniach działania zostały rozszerzone. Do akcji ściągnięto śmigłowiec a także Specjalistyczną Grupę Poszukiwawczo – Ratowniczą Państwowej Straży Pożarnej z Łodzi.

W jej skład, oprócz strażaków mających ogromne doświadczenie w tego typu akcjach, wchodzą również specjalnie wyszkolone psy. Do tej pory nie udało się natrafić na żaden ślad po zaginionym.

Józef Paskudzki poruszał się rowerem typu damka koloru czerwonego z błotnikami, bagażnikiem, skórzanym siodełkiem oraz odblaskową opaską koloru seledynowego. Ubrany był w czarną koszulkę, brązowe spodnie i czarne klapki. Rysopis zaginionego: wzrost 176 cm, waga ok. 90 – 95 kg, budowa ciała otyła, włosy krótkie ciemne / ostrzyżony na jeżyka / widoczne zakola, wąsy lekko przystrzyżone, uszy wyraźnie odstające, oczy piwne oraz braki w uzębieniu. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z radzyńską policją tel. (83) 351-22-10 lub 997/112.

68-111571

2017-08-29 15:53:41
(fot. PSP Radzyń Podlaski, Policja)

6 komentarzy

 1. Teraz to wszędzie będą zaglądać po łodzi.

 2. Czyżby samobójstwo?

 3. Maja czas fotki sobie robić?

  • omg…co za durny ironiczny komentarz

   • Gamoń, ale realnie myśloncy

    Dopiec drugiemu każdy potrafi, ale wymyślić coś na temat, nawet taki „jovano jovanke” nie daje rady.
    Gupi jaki cy co???

 4. Staruszek i tak dług żył

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…