Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pośpiech na spotkanie z kolegami kosztował utratę uprawnień

Stracił uprawnienia do kierowania, a także otrzymał 20 punktów karnych. Wszystko za nadmierną prędkość w obszarze zabudowanym oraz popełnione wykroczenia.

W minioną sobotę przed godziną 22 w miejscowości Katarzyn policjanci zatrzymali do kontroli pojazd marki Ford. Chwilę wcześniej kierowca wyprzedzał na oznakowanym przejściu dla pieszych, a następnie zwiększał prędkość. W obszarze zabudowanym mężczyzna jechał 121 km/h. 23-latek tłumaczył policjantom, że spieszył się na spotkanie z kolegami.

Za popełnione wykroczenia, 23-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego, został ukarany mandatem karnym a jego konto zasiliło aż 20 punktów karnych. Nieodpowiedzialny kierowca stracił również uprawnienia do kierowania.

2018-10-02 07:03:13
(fot. ilustr. lublin112.pl)

19 komentarzy

 1. Głupek za kierownicą.

 2. „…spieszył się na spotkanie z kolegami”, a ci wredni policjanci nie dość, że tyle stresu dziecku dostarczyli, to jeszcze prawko zabrali.
  I pewnie myśleli, że z tymi gratisowymi 20 punktami mu nerwy ułagodzą.
  Takich policjantów żeśmy sie doczekali i… po co ich było „poświęcać”, jak „brata w Chrystusie” tak ciemiężą?1

 3. O 13 km/h za dużo… i takie represje.

  • ktoś tu przepisów nie zna, raczej o 71 km/h za dużo

   • Co sie czepiasz, nie ważne ile… ważne, że takie straszne represje dla bezstresowo wychowanego dziecka!!!
    Bo to takie dobre dziecko. Jak idzie przez wieś, to każdemu dzień dobry powie, wyszczerzy zęby w uśmiechu, muchy by nawet nie zabił, chyba żeby siedziała na środku jezdni, jak ten „człowiek”, którego już ukatrupili.

    • kobieto brałaś ty już dzisiaj leki, wyjedź sobie z barana w mur i skończ kłapać jak potłuczona, jakby ci potrącił tego twojego niepokalanego bękarta byś inaczej pyskiem ujadała, w pole dewoto, pańszczyzne masz do odrobienia

   • To fakt, te nowe przepisy tak się szybko zmieniają. Jeszcze do niedawna zabierali prawo jazdy jak ktoś jechał w zabudowanym ciut, ciut ponad 100 km/h (jak było dozwolone 50). Teraz można jechać 108 i nie zabierają. Dlatego przekroczył o 13 km/h.

  • Że represje to nic – gorzej, że represje dziecka(!) dotykają

  • Że represje, to nic – gorzej, że te epresje bezstresowo wychowane dziecko(!) dotykają.

 4. Miał szczęście, że zatrzymali go przed „spotkaniem z kolegami” a nie po spotkaniu. Wtedy byłoby wesoło.

 5. mógł wczesniej wyjechać

 6. Miał 23—lata a uprawnienia od marca 97…roku stary szofer

Z kraju