Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pościg policji za bmw. Radiowóz w rowie, kierowca uciekł

Policjanci poszukują kierowcy bmw, który wczoraj wieczorem nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Pomimo pościgu nie udało się go złapać.

Wszystko zaczęło się w piątek około godziny 20 w Garbowie. Funkcjonariusze lubelskiej drogówki zwrócili uwagę na kierowcę bmw, który nie stosował się do przepisów ruchu drogowego. Postanowili zatrzymać go do kontroli. Młody mężczyzna nie zareagował jednak na dawane mu znaki do zatrzymania się.

Skręcił w drogę lokalną i z dużą prędkością zaczął uciekać w kierunku Sadurek. Na skrzyżowaniu w miejscowości Ożarów mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i auto wpadło w poślizg. Funkcjonariusze postanowili wykorzystać sytuację i usiłowali zajechać mu drogę.

 

Kierowca jednak ruszył z impetem do przodu i zahaczając o radiowóz zepchnął go do rowu. Następnie odjechał w kierunku trasy Lublin – Nałęczów. Natychmiast w ten rejon wysłano kolejne radiowozy, które zablokowały okoliczne drogi. Kierowcy nie udało się jednak odnaleźć.

Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja. Funkcjonariusze zostali przetransportowani do szpitala. Na szczęście okazało się, że nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz kto kierował pojazdem oraz dlaczego nie zatrzymał się do kontroli.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY!


Wyświetl większą mapę52
 

51
 

53

(fot. lublin112, nadesłane Dominika)
2016-07-23 09:00:45

111 komentarzy

  1. bardzo dobrze szkoda ze policjanci nie stracili życia na miejscu było by 2 skur……… miej na tym świecie. może następnym razem inne pedały by się zastanowił czy ścigać obywatela polski

    • rzeczywiście jesteś gorszego sortu. lecz się. wszystkim życzysz śmierci ty chory człowieku? a jak ci ktoś ukradnie smartfonik to dokąd najpierw polecisz? bo chyba nie na policje?

  2. Zagrożenie w ruchu lądowym(do ukarania i remont radiowozu na koszt „policjantów” i wydalenie) Przecież mogli drogą jechać rowerzyści albo mogła iść jakaś mama ze swoimi pociechami!!!!!!!!!

  3. A wszystkiemu winna jest prędkość… nie wyrobili sie na zakręcie

  4. ooo beknie za to kolezka…. a znajda go na 100%

  5. Chyba za dużo filmów się naoglądali, coś w stylu TAXI mi się przypomina 🙂

Z kraju