Porzucił samochód i uciekł pieszo. Był poszukiwany 4 listami gończymi, trafił już do zakładu karnego (zdjęcia)

Poszukiwany przez sądy recydywista za wszelką cenę chciał uniknąć spotkania z policjantami. Jednak ucieczka na niewiele mu się zdała. Niebawem do drzwi mieszkania w którym się ukrywał, zapukali funkcjonariusze.

W miniony poniedziałek około godziny 22:30 patrolujący teren miasta policjanci zwrócili uwagę na audi, którego kierowca na rondzie Mokrskiego nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej. O mało nie doprowadził też do zderzenia z wyjeżdżającym z ul. Filaretów autem.

Funkcjonariusze postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Jednak kierowca na widok radiowozu tylko przyśpieszył. Wjechał następnie w ul. Brzeskiej. Przed skrzyżowaniem z ul. Nadbystrzycką gwałtownie zahamował. Następnie podróżujące autem osoby wyskoczyły z pojazdu i uciekły pomiędzy pobliskie bloki.

W samochodzie znajdowała się m.in. waga elektroniczna, pozostałości białego proszku, czy też przedmiot przypominający pistolet. Funkcjonariusze zebrali znajdujące się w samochodzie ślady i szybko ustalili, kto nim podróżował. Następnie rozpoczęli ich poszukiwania.

Kryminalni z 4. Komisariatu szybko ustalili, że ukrywają się oni w jednym z mieszkań w dzielnicy Wrotków. Dwójka mieszkańców Białej Podlaskiej została zatrzymana. 28-latek był poszukiwany 4 listami gończymi oraz dwoma zarządzeniami o doprowadzeniu za rozbój, kradzież oraz przestępstwa narkotykowe. Z kolei jego o rok starsza znajoma poszukiwana była do ustalenia miejsca pobytu.

Mężczyzna trafił już do zakładu karnego. Dodatkowo odpowie przed sądem za niezatrzymanie się do kontroli oraz ucieczkę przez policją.

(fot. lublin112)

Zobacz również

13 komentarzy

 1. Ciekawe, że po ucieczce policji da się gościa znaleźć po jednym dniu a do odbycia kary, 4 listy gończe, to szuka sie tygodniami. Widać nie wszyscy w policji chyba nadają się do roboty.

  • No bo tych listów gończych nikt nie czyta. A tu świeża sprawa, bo skoro gość ucieka przed policją, to wiadomo, że trzeba go ścignąć.

 2. LSW i wszystko jasne

 3. Że co ? A maja inne zadania sorry

 4. 4 listy gończe to widzę tak samo jak 4 zakazy prowadzenia pojazdów. jeden nic nie daje, to się wystawia następny, który jest wart jeszcze mniej.
  mnie ciekawi czym jest „poszukiwanie do ustalenia miejsca pobytu”. skoro ucieka, to nie powie, gdzie przebywa, a jak już ją znajdą, to będzie tam, gdzie ją znaleźli. szukanie, by dowiedzieć się gdzie jest, mija się z celem.

 5. Trzeba było nie otwierać drzwi.

 6. Spryciarz. I tą ucieczką w niczym sobie nie zaszkodził, bo jak pójdzie siedzieć na jakieś trzy lata, to tę ucieczkę wliczą mu w tę karę, więc jest do przodu.

 7. Ale trzeba przyznać, że typ ma głowę na karku, skoro udało mu się uciec. Ale niepotrzebnie uciekł do swojej chałupy. Mógł przewidzieć, że właśnie tam będą go szukać.

  • zobacz jakim samochodem jeździł. gdzie miał się ukryć? w hotelu na własny dowód osobisty? za co?

   • To jak ktoś jeździ 80 -ką to od razu biedny? Hajsu mi nie brakuje, a sam śmigam podobnym, tyle że moja ma spojler i lpg 🙂

 8. 4 listy gończe ? hehe dobre .Pewnie za niedługo wydali by piąty i szósty….tak jak równie żałosne i kompletnie nie skuteczne „zakazy sądowe ” .Patologie się powinno likwidowac fizycznie zanim się rozmnozy ,a nie wyłapywać i chodować w Z.K.Przecież to to nigdy się nie zmieni a po wyjsciu z Z.K.jest tylko cwańsze i bardziej uważa żeby nie zostać złapana

 9. Norsk Arisk Black Metal

  Narcos po polsku. 😉

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!