Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Porozbijali wszystkie wiaty przystankowe na całej ulicy. „Patologia dała świadectwo swojej tępoty” (zdjęcia)

Wzdłuż ul. Głuskiej, od ul. Zorza w kierunku Skrzynic, we wszystkich wiatach przystankowych wybite zostały szyby. Mieszkańcy nie kryją zbulwersowania działaniem sprawcy lub sprawców.

W poniedziałek otrzymaliśmy szereg informacji od czytelników na temat sytuacji, jaką zastali dziś wzdłuż ul. Głuskiej w Lublinie. Po sylwestrowej nocy wiaty przystankowe są zniszczone. Nieznany sprawca lub sprawcy porozbijali szyby w wiatach wzdłuż całej ulicy.

Mieszkańcy są zbulwersowani całą sytuacją. Wskazują, iż „patologia dała świadectwo swojej tępoty„, pada też szereg niecenzuralnych słów. Z resztą trudno im się dziwić, gdyż wiaty dawały schronienie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Do tego ich naprawa pochłonie spore koszty, które zostaną pokryte przez miasto. Środki te równie dobrze mogłyby być spożytkowane na inne, bardzo potrzebne mieszkańcom cele.

Porozbijali wszystkie wiaty przystankowe na całej ulicy. „Patologia dała świadectwo swojej tępoty” (zdjęcia)

61 komentarzy

  1. jajobrody lubelak

    wystawić takich zyeboof na mrozie w samych gaciach to może się odmulą

  2. A czy nie taniej bylo by zamontowac monitorin bezprzewodowy chociaz na co drugim przystanku i zdjecia sprawcow wywiesic przy wejciu do kosciola?raczej dosc szybko sprawcy by zostali rozpoznani.Ponadto przeciez w tamtych okolicach dosc duzo mieszka zarowno bylych jak i obecnych policjantow to raczej wiedza kto to to zrobil.

  3. Jakby policja miała rozum to by szukali na monitoringu a tak poszli do 112 ,jeszcze wam wróżka została

Dodaj komentarz

Z kraju