690 680 960

Poranna tragedia w Lublinie. Nie żyje mężczyzna (zdjęcia)

W niedzielę rano z jednego z bloków mieszkalnych przy ul. Tumidajskiego w Lublinie wypadł mężczyzna. Niestety nie udało się uratować jego życia.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 9 przy ul. Tumidajskiego w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że z jednego z bloków mieszkalnych wyskoczył mężczyzna.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Niestety w wyniku upadku z wysokości mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Obecnie policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Całkowicie zablokowana jest ul. Tumidajskiego, w rejonie kładki nad al. Andersa. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin. Na miejscu cały czas trwają policyjne czynności.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Kamil)

31 komentarzy

 1. Znalem tego pana i niewieze zeby wypadl chlopak kawaler 40 lat bardzo lubił golebie

 2. Chodził po dachu kilkanaście minut a potem rozpędził się kilka kroków i wyskoczył.

 3. Wystarczy przełożyony, który znęca się nad pracownikiem. Dotyczy to głównie państwowych instytucji, znajdują osobę słabszą i bez układu, a potem robią wszystko, aby doprowadzić do takich sytuacji jak ta :/

 4. Tez wlasie slyszalem ze byl zastraszany mial problemy ktos go szukal i szukal pomocy u innych znajomych

 5. W porządku chłopak, dobry kolega…Nie mogę pojąć dlaczego to zrobił…Spoczywaj w pokoju Szymek 🖤

 6. Jesteśmy ogromnie zasmuceni informacją. Składam najszczersze kondolencje z powodu utraty ukochanej osoby.

 7. Wielu ludzi to czeka niestety. Przykre

 8. on nie mieszkal w bloku tylko w domu. Nie wierze zeby sie zabil Znalam go bardzo dobrze. bedzie mi gobardzo brakowalo tych rozmow i wogole. mam nadzieje ze osoby przez ktore to zrobil nie beda mogly spojrzec w lustro i dostana odpowirdnia kare, ale zadna kara nie zwroci nam ***

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas