Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Poranna kolizja na skrzyżowaniu ul. Wolskiej z ul. Fabryczną (zdjęcia)

W sobotę rano na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka z ul. Fabryczną i Wolską doszło do zderzenia pojazdów. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w sobotę rano na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka z ul. Wolską, Fabryczną i Łęczyńską. Jak nam przekazano zderzyły się tam dwa pojazdy.

Jeden z uszkodzonych samochodów na kilkadziesiąt minut zablokował przejazd na skrzyżowaniu. W zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności kolizji.

Przypominamy, że nowa organizacja ruchu wprowadzona została w nocy. Mimo udostępnienia ruchu, nadal prowadzone będą prace drogowe. Na rondzie przy Gali nie będzie jeszcze funkcjonowała sygnalizacja świetlna, dlatego też należy stosować się do znaków pionowych i poziomych. Podczas prowadzonych prac może dochodzić do czasowego zamykania pojedynczych pasów jezdni.

Otwarcie dla ruchu ul. Fabrycznej i Al. Zygmuntowskich oznacza również przywrócenie podstawowych tras przejazdu większości linii komunikacyjnych. Przez ul. Fabryczną kursować będą linie nr 7, 14, 16, 17, 23, 29, 55, 153, 156, 158, 159, 160 oraz 950. Na dotychczasowych trasach pozostaną zaś linie nr 3 i 154 oraz wybrane kursy linii nr 7. Jednocześnie przywrócone zostanie funkcjonowanie przystanków Park Bronowice 04 i Rondo Lubelskiego Lipca 01, 02, 04, 05.

Poranna kolizja na skrzyżowaniu ul. Wolskiej z ul. Fabryczną (zdjęcia)

Poranna kolizja na skrzyżowaniu ul. Wolskiej z ul. Fabryczną (zdjęcia)

(fot. nadesłane Magdalena)

10 komentarzy

 1. No i łochrzcili nową drogę na samym początku

 2. Pierwszy dzwon.
  A do mandatu były gożdziki ?

 3. Głupi uśmiech na piance piwa

  Powinni nazwać skrzyżowanie imieniem i nazwiskiem tego kierowcy ? na cześć i chwałę…

 4. Stanowczo za dużo wydział komunikacji narozdawał praw jazdy.Nie sprawdził komu tylko uwierzył na papierek.

 5. Więcej niepotrzebnych bus pasów i innych „udogodnień….”

 6. Zmiana organizacji ruchu i pierwsze kolizje… Jeszcze z pół roku „utrudnień” i kierowcy ponownie nauczą się jeździć na pamięć.

 7. No tak, z 4 miesiące po wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu „kierowcy” jeździli po staremu to teraz powrót do białych oznaczeń ile zajmie? Przecież nie z dnia na dzień.
  Dzisiaj wyjeżdżałem z 1 Maja, tam jest teraz można jechać w lewo albo w prawo, nie na wprost.
  Co to przeszkadzało dwóm kierowcom, jeden z lewego pasa (który teoretycznie jest zupełnie wyłączony…) drugi z prawego, oboje (bo jeden to kobieta) zdziwieni, jak się piesi na przejściu pojawili (na Kunickiego), wyraźnie zdegustowani tym faktem.

 8. @gorszysort
  Masz odpowiedź na wczorajszy komentarz 😀