Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Poniatowa: Nie wrócił z kuligu, zmarł z wychłodzenia

Przypuszczalnie wychłodzenie było przyczyną śmierci 60-latka, który nie wrócił do domu po kuligu. Ciało mężczyzny znaleziono w znacznej odległości od miejsca zamieszkania.

We wtorek policjanci z Opola Lubelskiego otrzymali informację, że zaginął 60-letni mieszkaniec gminy Poniatowa. Mężczyzna dzień wcześniej udał się na szkolny kulig jako woźnica. Wszczęto poszukiwania 60-latka.

– Na miejsce natychmiast udali się policjanci wraz z psem tropiącym. Około godziny 15 udało się odnaleźć ciało mężczyzny w znacznej odległości od miejsca zamieszkania. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon oraz stwierdził, że przyczyną jego śmierci było prawdopodobnie wychłodzenie organizmu – informuje st. asp. Edyta Żur z opolskiej Policji.

Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci 60- latka.

2016-01-27 14:20:15
(fot. ilustr. lublin112.pl)

13 komentarzy

  1. „Około godziny 15 udało się ciało mężczyzny w znacznej odległości od miejsca zamieszkania.” to zdanie jest niejasne

  2. Ja na kulgu nigdy nie byłem trzezwy. Miałem szczęście

  3. Jak on zaginął nie mogę pojąć.

  4. może i zmarł z wychłodzenia, ale jakim cudem sanie były ze 2km od ciała? a koń chodził luzem bez uprzęży?? nawet kantara nie miał, sam sobie zdjął????

  5. udali sie na szkolny kulig, woznica zaginal, wg komentarzy kon tez zostal…to z kim uczniowie wrocili? nuikt nie zauwazyl ze nie ma woznicy? chore

  6. albo pijany, albo dostał zawału, lub udaru, albo jedno i drugie… sekcja wyjaśni…

  7. Kulig się już skończył, ich było w sumie 4 na cztery sanie i się rozjechali do domów, trzech wróciło, jeden się zawieruszył…..

  8. To nie był nieszczęśliwy wypadek.POMOGLI mu w tym dobrzy ludzie,którzy chcieli ukraśc konia.Jest wiele nieścisłości w zeznaniach świadków.Ofiara została znaleziona leżąc 3 m od sań i nie było śladów aby mogła tam dojść o własnych siłach.Na ”szczęście” konia nie udało się ukraść. Ale dobrego….. człowieka nie ma na świecie.

  9. Ofiara została znaleziona 3 metry od śladu sań nie od sań bo takowe były daleko znalezione.A co ciekawe to koło znalezionyh sań nie było śladu konia.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo