Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pomylił zieloną strzałkę, z zielonym światłem. Doprowadził do wypadku, cztery osoby w szpitalu (zdjęcia)

Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej było przyczyną wypadku na al. Andersa w Lublinie. Na miejscu pracują policjanci. Są utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 21 na al. Andersa w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Walecznych zderzyły się dwa samochody osobowe: kia i opel. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący kią mężczyzna wyjeżdżał z ul. Walecznych od strony Ponikwody. Kiedy zaświeciła się zielona strzałka, do warunkowego skrętu w prawo, pojechał prosto. W wyniku tego doprowadził do zderzenia z oplem, którego kierowca poruszał się al. Andersa w kierunku ul. Mełgiewskiej.

W wypadku poszkodowane zostały cztery osoby, które następnie przetransportowano do szpitala. Teraz policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

9 komentarzy

  1. Dyskwalifikacja do końca żywota.

  2. Jakub Powiatowy

    Widać jak PiS działa na mózg

  3. Strzałkę zieloną warunkowa można pomylić ze strzałką kierunkową , ale to i tak nic nie zmienia w kwestii winy, ale to co on mówi że pomylił z zielonym światłem to tylko oznacza że ściemnia, albo był zajety telefonem i niedostatecznie skoncentrowany na prowadzeniu. Nic nie ma na usprawiedliwienie jest sprawcą i tyle.

  4. za dużo TVP i takie skutki

  5. Heheee… tam powinny być światła 😉

  6. … jak taki szofer otrzymał PJ ??? gdzie zdawał egzamin ??? jaki lekarz go badał ???

  7. Za Tfuska prawko się kupowało nie zdawało.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo