Pomóż Dawidkowi, weź udział w Charytatywnym Biegu o Złotą Dynię

18 listopada w Wąwozie Rury w Lublinie o godz. 11:00 wystartuje 3. Charytatywny Bieg o Złotą Dynię. Celem biegu jest zebranie środków na sfinansowanie rehabilitacji rocznego Dawidka.

Lublin
2018-11-18, 11:00

Mały Dawidek jest bardzo radosnym i aktywnym dzieckiem. Od pierwszych dni na Jego twarzy stale gości uśmiech. Jest otoczony miłością i troskliwą opieką swoich rodziców, starszego brata, a także innych członków rodziny i przyjaciół. Jego dalszy rozwój wymaga jednak stałej rehabilitacji. Jest to niezbędne aby mógł nauczyć się wykonywać te wszystkie czynności jakie w pełni sprawne dziecko uczy się i wykonuje w sposób naturalny. Będzie to też od Niego wymagało większej siły, sprytu, zaangażowania oraz cierpliwości. Wiele czynności będzie mógł niestety wykonywać jedynie nogami dlatego rehabilitacja jest niezmiernie ważna i konieczna już od noworodka.

W przyszłości Dawidka czekać będą inne zabiegi i operacje rączki. Będzie to możliwe po osiągnięciu odpowiedniej masy ciała. Liczymy na to, że postępy w medycynie będą na tyle szybkie aby Dawidek miał szansę na sprawną rączkę i bycie w pełni samodzielnym chłopcem. Do tego czasu to my będziemy dla Niego pomocną dłonią.

Zapisy na bieg są prowadzone za pośrednictwem serwisu Pokochaj Bieganie w Lublinie. Formularz internetowy będzie aktywny do 14 listopada 2018 r. do godz.: 12:00.

Zapisy: https://frslublin.pl/pl/app/races/sign_up_form/52

Minimalna opłata startowa w biegu wynosi 30 zł. Wysokość opłaty startowej może być dowolnie zwiększona przez uczestnika biegu, w momencie opłacania pakietu startowego. Całkowity dochód z biegu zostanie przekazany na rehabilitację i leczenie Dawidka.

(fot. nadesłane)

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.957zł 0.02%
  • GBP 4.9576zł -0.62%
  • EUR 4.4916zł 0.38%
  • CHF 4.2117zł 0.26%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)