Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zerwał kobiecie łańcuszek i uciekł. Policjanci szybko go zatrzymali

45-latek wpadł w ręce policjantów chwilę po rozboju na mieszkance Lubartowa. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał przy sobie amfetaminę.

W sobotę rano na ul. Cmentarnej w Lubartowie do 48-letniej kobiety pobiegł mężczyzna, który używając siły fizycznej zerwał jej złoty łańcuszek, a następnie oddalił się w kierunku centrum miasta.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci szybko zatrzymali sprawcę.

Okazał się nim 45-letni mieszkaniec Lubartowa. Agresywny mężczyzna podczas zatrzymania znieważył interweniujących funkcjonariuszy. Ponadto w trakcie kontroli mundurowi ujawnili woreczek z zawartością amfetaminy.

45-latek trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem. Odpowie za znęcanie się nad swoją byłą partnerką. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

2 komentarze

  1. Nad byłą partnerką.Trzeba było napisać gach zerwał .Widocznie się znudził.

  2. Ale o co chodzi? Najpierw mowa o tym, ze zerwal lancuszek, potem ze zniewazyl policjantow, potem ze posiadal amfetamine, a na koncu ze odpowie za znecanie nad kobieta. LOL. Niezly patus. Z pierdla chyba niepredko wyjdzie, choc pewnie trafi sie sedzia, ktory da zawiasy.

Z kraju