Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mieszkaniec Krasnobrodu odpowie za posiadanie marihuany

Policjanci z Krasnobrodu podczas przeszukania miejsca zamieszkania 26-latka natrafili na marihuanę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, wkrótce stanie przed sądem.

W niedzielę policjanci z Krasnobrodu weszli do mieszkania 26-latka. Mundurowi podejrzewali, że mężczyzna może posiadać marihuanę.

Podczas przeszukania mundurowi w jego pokoju w szufladzie komody odnaleźli 3 słoiki z zawartością suszu roślinnego.

Jak się okazało była to marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli narkotyki w ilości, z których można byłoby wykonać prawie 100 dilerskich porcji narkotyków. W czasie przeszukania funkcjonariusze odnaleźli również wagi wykorzystywane do ważenia narkotyku.

26-latek w czasie zatrzymania był nietrzeźwy. W jego organizmie było ponad 0,5 promila alkoholu.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

(fot. Policja Zamość)

12 komentarzy

 1. To nawet nie jest marihuana tylko jakis pokruszone liscie laurowe.

 2. Sto porcji narkotyku – sto osób rozpoczęłoby swoją drogę ku śmierci od trawki narkotycznej po kompot makowy, skłute żyły, a przed śmiercią kradzieże i prostytucja. Za próbę zabójstwa 100 osób 3 lata? Polska będzie wolna od narkomanii albo jej w ogóle nie będzie.

  • Cieee chorrroba !!!

   Aniu – se weź i trochę pomyśl…
   Jest sporo krajów o większym stadium cywilizacji niż Polska (wcześnie z drzew zeszli),i mimo uporczywej walki z ćpunami sobie nie radzą, a Ty marzysz, żeby w Polsce… ?
   Jeszcze Polska nie zginęła… prędzej ćpunów i jaraczy szlag trafi. Tylko nie trzeba im ograniczać dostępu.

  • Anka placa ci za zaczynanie takiej gownoburzy pod kazdym postem o jaraniu? Nie wypowiadaj sie w temaciw w ktorym masz zerowe pojecie. Twoje komentarze sa gorzej niz zalosne

 3. Anka ty to jesteś dobra w te bajki mało się nie zesrałem ze śmiechu co ty tu wypisujesz xddddd
  Btw. To chyba majeranek a nie ganja 😀

 4. Jerzy Gondol Znadwisły

  Podstawowym błędem Państwa, któremu podobnież zależy na ochronie zdrowia Obywateli wszelkich sortów (w tym i tego gorszego), jest to, że ćpunów uznano za biednych, uzależnionych chorych.
  Niewielu bowiem jest takich, którym na siłę dawano do pyska, albo w żyły to badziewie, więc skoro brał (ła), z własnej nieprzymuszonej woli i uzależnił (ła) się od tego nawozu*, to jedynym środkiem pomocy ze strony Państwa (i leczeniem), powinna byś dostawa tyle tego „dobra”, żeby ćpuna jak najszybciej nim nasycić.
  Pogrzeby byłyby tańsze niż „leczenie chorych”.

 5. Marihuana to kwiatostany konopi indyjskich, a to jest jakiś odpad. Po wypaleniu konsumenta najwyżej głowa rozboli.

 6. Ania ma rację narkotyki to zło, nie to co alkohol – ludzie mają legalny a szukają narkotycznych przeżyć. Poza tym alkohol nie uzależnia i jestem tego przykładem. Piję od kilku lat po kilka piw dziennie i wcale się nie uzależniłem.

  • To tak jak ja. Tylko ja czasami lubię komuś obić mordę tak bez powodu. P. S.to że zdjęcia, Ten ćpun chyba już to spalił wcześniej. Bydlak jeden.

 7. u mnie krowy takie coś jedzą:)