690 680 960

Policjanci znaleźli ciało dziecka. „Jesteśmy przekonani, że jest to 5-letni Dawid”

Policjanci w sobotę natrafili na ciało dziecka w rejonie trasy Warszawa – Grodzisk Mazowiecki. Jak informują mundurowi, są przekonani, że to 5-letni Dawid Żukowski, poszukiwany od 10 lipca.

W sobotę w rejonie autostrady A2 policjanci prowadzący poszukiwania zaginionego 5-latka natrafili na ciało dziecka. Podczas konferencji prasowej Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji poinformował, że z prawdopodobieństwem graniczącym prawie z pewnością, mundurowi są przekonani, że to pięcioletni Dawid. Wskazuje na to wiele cech, m.in. ubiór.

Przypomnijmy, w środę 10 lipca około godziny 17:00 ojciec zabrał chłopca z domu w Grodzisku Mazowieckim i odjechał w nieznanym kierunku skodą fabią. Z informacji zebranych przez policjantów wynikało, że mężczyzna mógł poruszać się na trasie pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a lotniskiem Okęcie. Policjanci dotarli do nagrań, na których widać pojazd mężczyzny przemieszczający się na tym odcinku drogi. Po czterech godzinach, przed godziną 21.00, policjanci dostali zgłoszenie, że ojciec 5-latka nie żyje. Mężczyzna rzucił się pod pociąg. Do dzisiaj nieznane było miejsce pobytu dziecka.

Sobota była 10 dniem poszukiwań 5-latka. Teraz prowadzone będą czynności prokuratorskie w tej sprawie.

(fot. Policja)

26 komentarzy

 1. Jest to bardzo wielka tragedia i nie bronię tego zwyrodnialca , a ten’ojciec’ może tak bardzo się bał o swoje dziecko że będzie musiało jego długi spłacać że w swojej chorobie psychicznej wymyślił takie rozwiązanie

  • Co Ty piszesz za bzdury?! To jest zemsta na drugiej żonie, co go też zostawiła! W banku napewno nie zadłużył się tylko w środowisku hazardowym mógł spakować się z synem jak coś i wyjechać jak najdalej, a nie zrobić takie coś co jest dziecko winne? ono już swoimi oczami poznawało dopiero świat i zaczynało rozumieć swoje istnienie na nim.

 2. Nago takich powini chować A łeb powinem być oddzianany i wiszący w mieście na pokaz !!

  • Mondry jak Franio

   Za dużo Gry o Tron Joffrey.
   Głowa być może już była oddzielona. Poza tym temu panu to już to nie będzie przeszkadzać. Najwyżej ucieszyło by bogobojnych wierzących.

 3. Dlaczego obwiniacie ojca za śmierć dziecka ? Już w niejednej sprawie sytuacja odwróciła się i wyszło że to jednak matka . Dopóki niema wyroku to nikt nie jest winny .

  • Jest podana na tacy historia. Biedna matka, zły ojciec (pijak i hazardzista), porywa dziecko,zabija, rzuca sie pod pociąg. Pięknie podane,łatwe do przełknięcia,wpisane w schemat-biedna matka, zły ojciec. Co prawda jest kilka niedociągnięć,ale nikt nie będzie prawdy dochodził skoro historyjka jest tak idealnie ułożona.

 4. … co za głupoty piszesz i czepiasz się matki ? masz nagrania z monitoringu i na nich jest on i dziecko , matki nie widać nigdzie .To prosta psychologia , jak chcesz kogoś najbardziej skrzywdzić uderzasz w to co ma najcenniejsze . Zabrał kobiecie dziecko i chciał pozbawić możliwości pogrzebu by nawet ciała nie znalazła . Wyrodny ojciec i tyle .

  • Tutaj tez odpływasz w dennych komentarzach? Zeby się nie okazało ze idealna bo KOBIETA przyczyniła się do tej tragedii. Ja jestem za tym zeby kara spotkała WSZYSTKICH którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do śmierci tego niewinnego dziecka. Nie tylko ci których wskazały media.

  • cena czyni cuda

   „masz nagrania z monitoringu i na nich jest on i dziecko”
   Widać jak skrajnie gó*** wiesz. Często na zewnątrz rodzina jest idealna, ba co niedziela w kościele. A co dzieje się wewnątrz? Inny świat. Ale trzeba nie mieć mózgu wypranego medialnymi bredniami żeby cokolwiek zrozumieć-w twoim przypadku-za późno na to.

 5. Bo to zła kobieta była.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie do udziału w VII Biegu „Biegam Bo Lubię Lasy”
Obieraczki kapuściane w lubelskim skansenie
Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend