Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci prewencji zwrócili uwagę na jadącego obok seata. Przeczucie ich nie zawiodło

Wczoraj na jednej z ulic Lublina został wyeliminowany z ruchu drogowego kolejny pijany kierowca. Podczas swojej jazdy natknął się na radiowóz policji.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 13:10 na ul. Jana Pawła II w Lublinie. Przejeżdżający tamtędy funkcjonariusze prewencji zwrócili uwagę na podejrzanie zachowującego się kierowcę seata.

Policjanci postanowili sprawdzić, czy czasem nie znajduje się on pod wpływem alkoholu. Jak się okazało po badaniu alkomatem mężczyzna miał 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Jak wyjaśniał nam podkom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, mężczyzna spożywał alkohol, tuż przed tym, zanim wsiadł za kierownicą. Każde z trzech badań wykazywało bowiem większą ilość alkoholu w jego organizmie.

Niebawem 44-letni mieszkaniec Lublina za jazdę po alkoholu odpowie przed sądem. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności, a także wysoka grzywna.

32186213_1649034308477900_5551616663146725376_n

2018-05-10 21:31:16
(fot. nadesłane Mariusz – Dziękujemy!)

12 komentarzy

 1. Brawo oni i po to właśnie jest policja, a nie żeby na partyjne polecenia działać……….
  Ps.takiego typa powinno się skuć i dać zdjęcia do mediów żeby sąsiedzi widzieli
  Brawo Panowie -Uratowaliście komuś życie

  • Wczoraj uratowali , ALE dzisiaj pewnie znowu jeżdżdzi on i jemu podobni po spozyciu i bez uprawnień. Codziennośc na naszych drogach i to jest b. smutne że nie ma poprawy . Nasze prawo jest NIESKUTECZNE bo nie jest egzekwokane, bo moczymordom trzeba zabrac samochód, albo z automatu na policyjny parking do zakonczenia sprawy sądowej. Przestępca drogowy MUSI być pozbawiony narzędzia zbrodni.

 2. I co, że mu zabiorą „papierek” i tak dalej będzie jeździł

 3. szkoda że pijak nie siedzi

 4. Co to za fikcja literacka w tytule? Moczymorda już tego samego dnia mógł znowu jeździć z zachlanym ryjem. Tak jak ten z Lubartowa kilka dni temu. Został chwilowo wyłączony z ruchu co najwyżej, na czas czynności policyjnych.

  • Jerzy Gondol z Nadwisły

   Będzie jeździł dalej, dopóki się nie zabije, oby kogoś nie „zabrał” ze sobą, jak ten, pożal się Boże „motocyklista” co nigdy prawka nie miał.

 5. To jest właśnie taka mentalność że jak ktoś myśli że wypije sobie piwo w pracy to przecież nic złego się nie stanie a później takie samo ktoś ma myślenie za kierownicą.Od razu powinni wyp….ać z roboty za złamanie nt. picia , może nie których czegoś by to nauczyło.

 6. Zastanawiałem się właśnie co to za akcja byla na 3 radiowozy a tu do jednego pijanego tyle osób wyjeżdża paliwo za publiczne pieniądze 🙂 Pewnie przyjechali cyrk obejrzeć 🙂

  • Byli z prewencji (vide tytuł).

   • Nawet niech będzie i 5 radiowozów . Ważne żeby siniaka wyeliminować , który mógłby zrobić krzywdę Tobie ( kierowco) , lub komuś z Twojej rodziny .

 7. Mam nadzieję, że pijakowóz na lawecie pojechał na policyjny parking!

 8. To on na stacji benzynowej tankował? 😉

Z kraju

Polityka i społeczeństwo