Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci poszukują uczestnika wypadku i świadków potrącenia pieszej

Policjanci z Lublina poszukują uczestnika wypadku drogowego, do którego doszło 19 listopada na ulicy Wojennej w Lublinie. Samochód osobowy potrącił pieszą. Osoby, które były świadkami wypadku, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Lublinie.

Policjanci z Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, który miał miejsce 19 listopada 2023 roku około godziny 17.25 na przejściu dla pieszych przy ulicy Wojennej w Lublinie.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący jechał od ulicy Diamentowej i podczas wykonywania manewru skrętu w prawo doprowadził do potrącenia osoby pieszej, która przechodziła przez przejście. W wyniku zdarzenia osoba piesza doznała obrażeń ciała – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Jeżeli ktoś były świadkami zdarzenia, posiada nagranie z rejestratora jazdy lub ma wiedzę na temat uczestników, proszony jest o zgłoszenie się do Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie – kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu: 47 811 53 07, ewentualnie z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

Numer sprawy, na który należy się powołać to: RSD – 226/2023

3 komentarze

  1. Powiedzcie mi jak to działa? Ktoś widział wypadek, odwrócił się i poszedł do domu. Po dwóch tygodniach widzi artykuł i nie dość, że się zgłosi, to jeszcze wszystkie szczegóły sobie przypomni?

    • To nie o to chodzi. Sprawca zapewne postanowił że znajdzie coś na swoją niewinność. Jeżeli by przyprowadził swojego znajomego to było by to mało wiarygodne. Jak ten znajomy zgłosi się jako świadek bo akurat był w odpowiednim czasie i miejscu przypadkowo i zezna że potrącona umyślnie wskoczyła bo chciała wymusić odszkodowanie?

  2. Monitoring był ale po tylu dniach usunięty .

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo