Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci pojechali na domową interwencję, znaleźli broń

Janowscy policjanci zatrzymali mężczyznę posiadającego broń bez zezwolenia. Co więcej, 45-latek odpowie za znęcanie się nad rodziną. Już wcześniej prowadzone było wobec niego postępowanie o znęcanie. Mężczyzna miał karę w zawieszeniu.

W minioną niedzielę janowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednej z miejscowości na terenie gminy Modliborzyce. 45-latek znęca się nad rodziną.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Policjanci uzyskali informacje, że posiada on nielegalną broń. Podczas przeszukania posesji w garażu ujawnili broń, którą 45-latek posiadał bez zezwolenia. Została ona zabezpieczona.

45-latek już wcześniej był karany za znęcanie nad rodziną jednak otrzymał karę w zawieszeniu. Policja i prokuratura będą wnioskować o tymczasowy areszt. Za przestępstwo znęcania grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo mężczyzna odpowie za nielegalne posiadanie broni.

(fot. Policja Janów Lubelski)

9 komentarzy

 1. Fajny sprzet

  • Jasny Gwint !!!

   Nooo, z takim sprzętem to on jeden sam (solo) Ukrainę by obronił. 😆

 2. Wniosek nasuwa się jeden, jak masz cokolwiek tylko odrobinę wyglądem przypominającego broń palną, nie wal żony po pysku nawet jak ci mocno zalazła za skórę, bo cię nie tylko zabezpieczą”, ale kwadrat ci tak przetrzepią, że znajdą „co trzeba”.

 3. Jerzy mi sie włos

  W obliczu III WŚ, tę broń powinno mu się odpuścić, przecie jakoś czymś czeba sie bronić przed najeźdźcom

 4. No tak władza ludowa zabiera broń, ale jak napadnie Ruski to czym ludzie mają sie bronić widłami i kosami?

  • Ja tam mimo moich 73 wiosen, pierwszego zarżnę legalnie posiadanym nożem, a potem będę używał (nielegalnie) tego co on ze sobą do mnie przyniesie

 5. Za znęcanie nad rodziną ukarać a broń pozostawić rodzinie na wszelki wypadek.

 6. Każdy powinien posiadać broń.

 7. To nie broń tylko 1-strzałowy KBKS. Zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej takie zabawki powinny być dostępne bez zezwolenia. Niestety w Polsce prawo w tym zakresie nie jest tworzone w Sejmie, tylko przez Policję.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo