Pokłócili się o kobietę. Doszło do bójki z użyciem noża

Policjanci zatrzymali 24-latka, który podczas bójki z 26-latkiem użył noża. Mundurowi ustalili wstępnie, że mężczyźni pokłócili się o kobietę.

W poniedziałek około godziny 22 na jednym z parkingów przy al. Spółdzielczości Pracy doszło do bójki pomiędzy dwoma mężczyznami. Jak wstępnie ustalili policjanci, powodem nieporozumienia była najprawdopodobniej kobieta.

– Po wzajemnej wymianie uderzeń 26-latek zauważył, że jego rywal trzyma w ręku nóż. Dopiero wtedy poczuł, że został zraniony w klatkę piersiową. Na miejsce zostali wezwani policjanci. 24-latek został zatrzymany i trafił do aresztu, natomiast 26-latek do szpitala – relacjonuje zdarzenie podkom. Andrzej Fijołek z KWP Lublin.

Dziś zatrzymany mężczyzna trafił do prokuratury. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

2018-02-08 16:23:30
(fot. KWP Lublin)

17 komentarzy

  1. No bohater, szacun na dzielni. Śmieć.

  2. Przecież nosi koszulkę nie widzicie, że mało mówi !

  3. Nie dobrze, teraz o niego mogą się pobić w pierdlu. ojojoj.

  4. to damian z czechowa ?

    • W Polsce przypada 128 kobiet na 100 facetów to one pownne bić się o nas bo jesteśmy na wymarciu . Takich jajcarzy i pomysłowych nie znajdą nigdzie na planecie.

  5. Ja pierdzielę… najwięcej do powiedzenia mają ci co nie znają sytuacji. Ehh…

    • dawaj jendrek, opowiedz jak było …

      • Nic opowiadać nie musi, zwraca uwagę tylko na poziom buractwa w Polsce. Ktoś nic o tym człowieku nie wie, nie zna go, nie wie co nim kierowało ani z jakiego powodu to zrobił a wyzywa od śmieci i pajacy. Ma do tego jakąś podstawę? Najlepiej ocenić z góry, bez zastanowienia od tak. Najpierw sami siebie oceńcie czy tacy idealni, inteligentni jesteście.

        • Może poziom buractwa w Polsce jest wysoki, ale czy to wg. Ciebie normalne że chłopaczyna lata z nożem w kieszeni i wsadza go komuś w klatkę piersiową? Daliby sobie po razie i tyle. A tak jak sam nie może, to sobie czymś pomoże, i teraz będzie miał tego efekty. Nie szkoda mi takich ludzi. Powinien trafić do pierdla i spędzić tam parę lat. Szkoda tylko że za nasze wspólne pieniądze. Tyle w temacie. Pozdrawiam.

      • Ponoć tą kobitę chciał załatwić, ale że przyjechał po nią kolega to jego dojechał i teraz posiedzi z 3 lata

  6. He, he wcześniej juz sie ogolił, szykowal się na odsiadke 😉

  7. ale prymitywy – pokłócic sie o kobiete; jak jakiś pierwszy instynkt jaskiniowcow

  8. Może ktoś się zastanowi co nim kierowało? a nie wypisywanie bzdur i obrażanie, a może ktoś się zastanowi jaka była jego dziewczyna czy całkiem bez winy? oskarżać jest łatwo nie znając sytuacji

  9. Xyz super komentarz,pasujący do sytuacji,a ty Artur taki grzeczny jesteś?może i za nasze pieniądze jak piszesz,ale zważ na to ilu morderców,pedofilów itp siedzi za te nasze pieniądze. Zrobił głupotę,ale nie nam oceniać dlaczego,o kobietę to moim zdaniem zbyt powierzchowne określenie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew