Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Podziękowała policjantom za otrzymany mandat. „Zasłużenie otrzymałam punkty karne”

Do Komendanta Miejskiego Policji w Lublinie wpłynęły podziękowania od kobiety, która przekroczyła prędkość i otrzymała od policjantów mandat.

– Rozumiejąc niebezpieczeństwo jakie może spowodować jazda z nadmierną prędkością postanowiła docenić profesjonalizm oraz kulturę policjantów ruchu drogowego, którzy przeprowadzali kontrolę drogową – wyjaśnia nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

„Szanowny Panie Komendancie Policji w Lublinie, chciałabym złożyć podziękowania za przeprowadzoną kontrolę drogową w dniu 29.02.2024 roku przez sierż. Joannę Ziębę oraz st. sierż. Pawła Stachyrę. Dzięki tej kontroli (mimo, że zakończyła się mandatem) być może uniknęłam tego, że mogłam w następnych dniach spowodować kolizję lub wypadek…” . Podziękowania zaczynające się od tych słów wpłynęły kilka dni temu do Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

– Kierująca rozumiejąc, popełnione przez siebie wykroczenie drogowe, postanowiła docenić sposób, w jaki policjanci wykonali czynności. Kobieta w dalszej części listu podziękowała funkcjonariuszom za profesjonalizm i kulturę osobistą. Policjanci lubelskiego ruchu drogowego każdego dnia pełnią służbę na naszych drogach dbając o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu. Z zaangażowaniem wypełniają swoje obowiązki i starają się indywidualnie podchodzić do każdej sytuacji – dodaje nadkomisarz Kamil Gołębiowski.

37 komentarzy

 1. Bzdura. W tym kraju nie ma policji. Ta formacja została dawno temu prawie całkowicie rozwiązana.
  Jedynym wydziałem jaki pozostał, jest ten od pisania artykułów w internecie, że policja organizuje jakąś akcję oraz ta od karania meneli na rowerach.

 2. Ocieplania wizerunku ciąg dalszy.
  Wali ściemą na kilometr.

 3. Hehe jaka dobra policja ciekawe czy u nas tez by przyjęła mandat gdzie od prawie miesiąca robotnikom nie chce się zdjąć ograniczenia z 70 na 20 po skończonej naprawie drogi a policja reperuje codziennie budżet w krzakach łapiąc bandytów.

 4. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Piotrek czyli jest ograniczenie do 50 km/ h chodniki , mnóstwo zaparkowanych samochodów obustronnie,a w środku wąska jezdnia dwukierunkowa i jedziesz z dozwoloną prędkością zamiast 20 k m czy 30km/h i wypada ci nagle małe dziecko zza samochodu na ulicę.Nie pisz takich głupot

 5. Hahahah bdura wyssana z palca albo sami na siebie napisali a plebs ma czytać ! I WIERZYC !!!

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport