Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Podpalił samochód byłej konkubinie. Zapaliło się stojące obok auto

44-letni mieszkaniec Lublina odpowie za podpalenie samochodu osobowego należącego do byłej konkubiny. W trakcie pożaru ogniem zajęło się stojące obok auto. Poszkodowani oszacowali straty na ponad 25 tys. złotych.

Do zdarzenia doszło w lipcu tego roku na jednym z parkingów na Czechowie w Lublinie. W wyniku zdarzenia spaleniu uległy dwa samochody osobowe. Już wstępne czynności prowadzone przez policjantów na miejscu wskazywały, że było to podpalenie. Wartość strat oszacowano na ponad 25 tysięcy złotych.

– Pracujący nad sprawą policjanci z V komisariatu szybko ze zdarzeniem powiązali byłego konkubenta poszkodowanej właścicielki volvo. Funkcjonariusze po zebraniu i analizie materiałów procesowych potwierdzili wstępne ustalenia. Mężczyzna został zatrzymany pod koniec ubiegłego tygodnia – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

W trakcie zatrzymania okazało się, że mężczyzna miał przy sobie narkotyki. 44-latek usłyszał zarzuty zniszczenia mienia oraz posiadania substancji psychotropowych. Decyzją prokuratora trafił pod dozór Policji. Grozi mu do 5 lat więzienia.

8 komentarzy

  1. Podpalenie w lipcu zatrzymanie we wrześniu. Silni wobec słabych.

  2. To nie partner? Konkubent?

  3. fakt lepiej pałować przeciwników politycznych ….. PIS trzęsie porami , strata koryta boląca

Dodaj komentarz

Z kraju