Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Podniebne akrobacje na tle Lublina w ramach Urban Highline Festival (wideo, zdjęcia)

Mamy dla Was jeszcze jedną porcję zdjęć, a także wideo z Urban Highline Festival, który rozpoczął się wczoraj w ramach Carnavalu Sztukmistrzów w Lublinie. Podniebne akrobacje z panoramą Lublina w tle – to nie może się nie podobać.

Wczoraj prezentowaliśmy materiał zarejestrowany na Starym Mieście, dzisiaj chcemy pokazać Wam, co działo się w drugiej części miasta w ramach trwającego Urban Highline Festival.

Urban Highline Festival to najstarszy festiwal highlinerów w Europie i jeden z największych oficjalnych festiwali highline na świecie odbywający się w przestrzeni miejskiej.

To międzynarodowe święto organizowane jest w Lublinie od 2009 roku i od tego czasu miasto odwiedziły tysiące highlinerów z ponad 50 krajów. Widzowie obserwują rozpięte nad głowami taśmy i chodzących po nich śmiałków, jednak dla uczestników z całego świata festiwal jest czymś dużo większym. To doroczne święto miłośników slackliningu, podczas którego dzielą się oni swoją pasją, wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

3 komentarze

  1. Pogoda typowo pi, so wska.
    Kaczki lubią mokro i błoto.

  2. Sztuka sztuką tylko dlaczego nie można spokojnie spać bo łomot z głośników do 4 nad ranem. Czy nie można tego trochę ciszej. Nie wszyscy lubią monotonne omłoty bębna odpoczywając w nocy.

  3. Kapitalnie dobrana muzyka do filmiku. Hipnotyzujące.

Dodaj komentarz

Z kraju