Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Podejrzani o zabójstwo 36-latka z Wierzchowisk w areszcie. Zwłoki wywieziono ciągnikiem do lasu

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie dwójka podejrzanych o zabójstwo 36-letniego Daniela z Wierzchowisk. Zwłoki z obciętymi stopami znalazła na skraju lasu przypadkowa osoba.

Sąd Rejonowy w Zamościu przychylił się do wniosku prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania dla podejrzanych o zabójstwo Daniela S. z Wierzchowisk w gminie Modliborzyce w powiecie janowskim. Jak ustalili śledczy, do zbrodni doszło w nocy ze środy na czwartek na terenie jednej z posesji w tej miejscowości. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że pomiędzy ofiarą, a przebywającymi z nią osobami doszło do nieporozumień, które przerodziły się w awanturę.

W jej trakcie 36-latek został zaatakowany, a następnie pozbawiony życia. Na jego ciele znajdowały się liczne rany, głównie w okolicach głowy i szyi. Mężczyźnie odcięto także stopy. Następnie zwłoki zawinięto w dywan i ciągnikiem rolniczym wywieziono do pobliskiego lasu. Tam w czwartek po godzinie 14 znalazła je przypadkowa osoba.

Intensywne śledztwo pozwoliło ustalić, że mieszkaniec Wierzchowisk ostatnie godziny spędzał w towarzystwie trzech osób. Wszyscy z nich zostali zatrzymani. To mieszkańcy gminy Modliborzyce w wieku 29, 31 i 51 lat. Ponieważ byli pijani, umieszczono ich w policyjnej celi do wytrzeźwienia. Później rozpoczęło się ich przesłuchanie.

Ostatecznie 31-latek został zwolniony. Prokurator przedstawił zarzuty 51-letniemu Krzysztofowi Ł. i jego 29-letniej konkubinie Justynie K. Obojgu śledczy zarzucają dokonanie zabójstwa oraz znieważenia zwłok. Justyna K. nie przyznała się do zarzucanych jej czynów, z kolei Krzysztof Ł. przyznał się do nich tylko częściowo. Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Grozi im dożywocie.

(fot. Policja)

12 komentarzy

 1. Bo to Dom Zły był

  • Tak sobie tlumacz,bo To byl zly dom,To nie Dom jest zly to morderca byl I jest zly,zawsze byl zly czy to mueszkal na bialej czy w janowie,wszedzie mial ze soba zlo!

 2. proszę podać objazdy tej miejscowości aby ją omijac b.szerokim łukiem! !!

  • Spokojnie. Jako niedzielny kierowca pochodzący z miasta Lublin a wywodzący się z wioskiobok nic ci nie grozi. Poza miasto i tak wyruszasz dwa ewentualnie trzy razy w roku- najczęściej podczas świat. Dlatego dalej leć, gnaj swoim lewym pasem przez swoją wioskę Lublin ! Ludzie z Lublina maja się za miastowych a przyjeżdżając do Warszawy, Krakowa czy Gdańska blokują pasy i jadą przez miasto 30km/h. W końcu najlepszy kierowana to ten w swojej gminie 😉 i lewym pasem przez całe Jana Pawła bo za 3 km skręt w lewo hahaha

 3. Powinni mu zrobić to samo w pierdlu, oby się więźniowie dowiedzieli że jest to były policjant myślę że zrobią mu z d*** jesień średniowiecza

 4. JEDYNA SŁUSZNA KARA TO DÓŁ Z WAPNEM DLA WSIOWEJ PATOLI !!!

 5. Amigo ty swojej pupy pilnuj

 6. Bydlaki ,jakie on ma 51 lat ,wiecej 10 lipca powinien miec 53 lata,1967 rocznik ,stary pusty dziad ,czesciowo przyznaje sie do winy,idiota,morderca

 7. Oczywiscie ze sie dowiedza ze To byla pala,osobiscie dopilnuje tego,ten gad juz jest skonczony,dni jego policzone,on tam dobrze wie co go czeka,bydle niech sie jeszcze troszke pomeczy zanim zejdzie z tego swiata tj meczyl swoja ofiare,nawet plunac mi sie nie chce na niego!

 8. Jedynie co go czeka to psychiatryk …. Dreszcz ma papiery

Z kraju

Polityka i społeczeństwo