Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pocisk artyleryjski na budowie w Lublinie. Trwa oczekiwanie na przyjazd saperów (zdjęcia)

Na sporej wielkości niewybuch natrafiono dziś podczas prac ziemnych w Lublinie. Na miejscu są policjanci, niebawem powinni przyjechać też wojskowi saperzy.

We wtorek po południu przy ul. Krochmalnej w Lublinie znaleziony został sporej wielkości niewybuch. Jak ustaliliśmy, natrafiono na niego na terenie budowy w rejonie skrzyżowania z ul. Cukrowniczą. Powstają tam trzy bloki mieszkalne.

Operator koparki w trakcie prac ziemnych natrafił na skorodowany przedmiot, który jak się okazało, jest pociskiem artyleryjskim. Z informacji, jakie otrzymaliśmy, ma on posiadać również zapalnik. O wszystkim zaalarmowana została policja.

Jak nam wyjaśnia nadkom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, obecnie funkcjonariusze zabezpieczają zarówno znalezisko, jak też okoliczny teren przed dostępem osób postronnych. Z uwagi na brak w najbliższej okolicy budynków mieszkalnych nie było potrzeby ewakuacji. Trwa oczekiwanie na przyjazd saperów.

Pocisk artyleryjski na budowie w Lublinie. Trwa oczekiwanie na przyjazd saperów (zdjęcia)

Pocisk artyleryjski na budowie w Lublinie. Trwa oczekiwanie na przyjazd saperów (zdjęcia)

10 komentarzy

 1. Brawo!!! UE chce zniszczyć ostatnią grupę, która może tych szaleńców z Brukseli powstrzymać !!!

  • Ale że, jak? UE zrzuca pociski artyleryjskie na pracowników drogowych? Pracownicy drogowi, próbują zatrzymać Brukselę? To chyba jakiś głębszy spisek.

   • SMS z Nowogrodzkiej przyszedł z gotowcem,ale jak każdy sympatyk tej formacji,niezbyt rozgarnięty nie tu gdzie trzeba skopiował. Tak, skopiował,bo przepisać bez błędu nie potrafi co już dało się tutaj zauważyć.

   • No a kto zrzucał bomby? Niemcy. A Niemcy to unia.

 2. ciekawe po co tam buduja te bloki,kto im bedzie kupowal,jak kazdy spie…la z lublina,duzo wolnych nowych mieszkan jest oddanych do sprzedazy,ale jakos nie widac chetnych,jesli ktos ma watpliwosci to moge podawac kolejno inwestycje ktore nie maja amatorow na swoja towar

 3. Jakby walnęło, to z koparki zostałyby wióry, nie wspomnę o operatorze koparki

 4. No tak kolejny z tysiąca znajdowanych w kraju takich niespodzianek i po ta cała wrzawa Gdyby ktoś z tej redakcji pokłonił się choć ciut nad historia miasta z lat 39 i 44 to by wiedział że takich prezentów na terenie miasta jest jeszcze od groma

 5. Dobrze, że operator koparki był przytomny i rozgarnięty.

 6. Gdyby niewybuch wybuchł, to byłby wybuch.

Dodaj komentarz

Z kraju