Pobił kierowcę na ulicy i odjechał. Rosjanin podawał nie swoje dane

Bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który na ulicy zaatakował innego kierowcę. Obywatel Federacji Rosyjskiej posłużył się prawem jazdy należącym do innej osoby oraz podpisał się nie należącymi do niego danymi.

W miniony czwartek około godziny 19:30 na skrzyżowaniu ul. Sidorskiej i Łomaskiej w Białej Podlaskiej jeden z kierowców został zaatakowany przez kierowcę opla.

Poszkodowany relacjonował, że mężczyzna jadący oplem vectrą wymusił na nim pierwszeństwo przejazdu. Po tym doszło pomiędzy nimi do wymiany zdań. Wówczas kierowca opla, podbiegł do auta zgłaszającego i kilkukrotnie kopnął i uderzył go w twarz. Następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzony o wszystkim powiadomił policję i postanowił jechać za oplem podając dyżurnemu aktualną pozycję pojazdu.

Policjanci zatrzymali kierowcę opla na ul. Lubelskiej. W trakcie wykonywanych z nim czynności, 29-latek posłużył się prawem jazdy należącym do innej osoby. Podpisał się również nie należącymi do niego danymi. Funkcjonariusze ustalili jednak jego prawdziwe dane.

Okazało się, że jest to 29-letni obywatel Federacji Rosyjskiej. Mundurowi ustalili również, że nie posiada on uprawnień do kierowania.

29-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty. Teraz za swe czyny odpowie przed sądem. Mężczyzna ukarany został również za popełnione wykroczenia.

2018-05-07 07:27:47
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Zobacz również

14 komentarzy

 1. Na których, my Polacy możemy bardziej polegać? Na Ukraińcach czy Rosjanach?

  • Na Niemcach ; ) A tak serio to odpowiedź jest oczywista: przecież Rosjanie to rdzenny, dumny naród słowiański a Ukraińcy to taki zlepek z kraju bez tradycji, historii i kręgosłupa moralnego.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7336zł -0.03%
  • GBP 5.2657zł 0.08%
  • EUR 4.5285zł -0.05%
  • CHF 4.1567zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Zielona Gra Miejska
  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie