690 680 960

Po zderzeniu dwóch pojazdów występują utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 19 AKTUALIZACJA

W sobotę rano w Ciecierzynie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu pracują służby ratunkowe, zablokowany jest jeden pas ruchu.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 8 na drodze krajowej nr 19 w Ciecierzynie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych na pasie w kierunku Lublina.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazują służby drogowe w wypadku poszkodowane zostały trzy osoby.

W rejonie zderzenia pojazdów zablokowany jest jeden pas ruchu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 10.

(fot. nadesłane Łukasz)

6 komentarzy

 1. Dziadek ze Slamsowa

  Do takiego zdarzenia przyjeżdża zwykle dwóch policjantów, dlatego dobrze, że tak jak i w tym przypadku, przybyło
  kilka zastępów dzielnych druhów – przynajmniej jest kogo wysłać do kierowania ruchem, a i posprzątać ma kto…

 2. Stopdziadersom

  Nie widziales a się wypowiadasz, dwa samochody leżały wywrócone w polu obok, czego na zdjęciu nie widać. Dobrze ze mamy polskich szeryfów którzy zawsze wiedza najlepiej.

  • Gimbazjalistka

   To dobrze, że se leżały w polu, przynajmniej nie utrudniały ruchu, chociaż patrząc od strony chłopa, któremu wytłukły z pół hektara jakiegoś zboża, to już nie tak pięknie.

 3. Czy to nie przypadkiem ten nowy volkswagen co mnie wyprzedził 20 sekund wcześniej i miał przyspieszenie jak odrzutowiec???? Wiecie jakie to auto?

Kursy walut

 • USD 4.3043zł -0.47%
 • GBP 5.3177zł -0.23%
 • EUR 4.6801zł -0.1%
 • CHF 4.698zł -0.07%

Polub nas