Poniedziałek, 22 lipca 202422/07/2024
690 680 960
690 680 960

Pod prąd z 2 promilami we krwi. Funkcjonariusze Straży Miejskiej zatrzymali pijanego Ukraińca

W piątek rano na ul. Nowy Plac Targowy funkcjonariusze Straży Miejskiej z Lublina zatrzymali pijanego kierowcę. Obywatel Ukrainy jechał pod prąd.

W piątek o godzinie 9.20 na ul. Nowy Plac Targowy w Lublinie funkcjonariusze Straży Miejskiej z Lublina zauważyli szybko jadące auto pod prąd. Kierujący zatrzymał się swoim pojazdem dopiero przed maską prawidłowo jadącego auta z naprzeciwka. Funkcjonariusze zauważyli, że auto stwarza zagrożenie w ruchu drogowym i poprosili kierowcę o zjechanie pojazdem na bok. W momencie kiedy kierujący otworzył okno strażnicy poczuli woń alkoholu. Na miejsce został wezwany patrol policji. Dalsze czynności z pijanym kierowcą przeprowadzili funkcjonariusze policji – informuje Rober Gogola rzecznik Straż Miejskiej w Lublinie.

Jak się okazało po przebadaniu alkomatem we krwi obywatela Ukrainy były 2 promile alkoholu. Dalszą podróż pijany kierowca kontynuował w radiowozie natomiast jego auto (ford sierra) zostało zabrane na lawetę. Kierujący będzie odpowiadał za prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości.

Wyświetl większą mapęPod prąd z 2 promilami we krwi. Funkcjonariusze Straży Miejskiej zatrzymali pijanego Ukraińca

2013-10-11 11:58:41
(fot. lublin112.pl)

Komentarze wyłączone

Z kraju

Sport