Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Po pijanemu wjechał oplem w ogrodzenie i chciał uciec. Policjanci byli szybsi (zdjęcia)

Po raz kolejny wsiadł za kierownicę po pijanemu. Nie przejmował się też sądowym zakazem kierowania pojazdami. Tym razem wjechał w ogrodzenie posesji.

We wtorek kilka minut po godzinie 19 policjanci zostali zaalarmowani, że w ogrodzenie jednej z posesji przy ul. Letniskowej w Lublinie uderzył samochód osobowy. Kierowca pojazdu nietypowo się zachowywał, co wzbudziło podejrzenia świadka, iż może on być pijany. Na dodatek mężczyzna usiłował uciec z miejsca zdarzenia.

Po chwili funkcjonariusze oddziału prewencji zatrzymali kierowcę opla. Badanie alkomatem wykazało, że świadek miał rację. Mężczyzna miał bowiem blisko dwa promile alkoholu w organizmie.

Jakby tego było mało, to nie pierwszy raz, kiedy w takim stanie kierował samochodem. Został za to ukarany zakazem prowadzenia pojazdów. Jak widać, nie zrobiło to na nim wrażenia i znów po pijanemu wsiadł za kierownicę.

Niebawem 51-latek po raz kolejny stanie przed sądem. Tym razem odpowie nie tylko za jazdę pod wpływem alkoholu, lecz również złamanie sądowego zakazu.

Po pijanemu wjechał oplem w ogrodzenie i chciał uciec. Policjanci byli szybsi (zdjęcia)

Po pijanemu wjechał oplem w ogrodzenie i chciał uciec. Policjanci byli szybsi (zdjęcia)

(fot. nadesłane – Aga)

11 komentarzy

 1. To nie zakazy go powstrzymają a jedynie leczenie choroby alkoholowej oj jaki głupi ten nasz rząd !!!

  • Lekiem na takie typy jest pozbawienie samochodu. Coś cicho ostatnio na temat konfiskaty auta za prowadzenie po spozyciu. Nie ma innego sposobu na pijusów , a zapłacą proporcjonalnie do zamożnosci i dobrze wtedy boli podobnie, biedaka utrata auta za 5 tys , a bogatego za 150 tys. Dawać to, dawać…

  • A Babka nie mądrzejsza. Przymusowe leczenie komuś pomogło ? Tu bym oprócz odsiadki zabierał auto. Często mało warte ale jednak kara.

   • A i owszem pomogło. Pomogło pijusowi uzyskać zaświadczenie że jest chory na chorobę alkoholową i należy mu się renta by mieć pieniążki na dalsze rozwijanie choroby. Chory kraj.

  • @Babko , a kto i kiedy wyleczył kogoś z czegoś pod przymusem ? A przepraszam . Jedynie ZUS to potrafi i jego orzecznicy , że chorego jednym podpisem wyleczą i rencista dostaje cud ozdrowienia .

 2. nie przejmował się sądowymi zakazami? a pokażcie jednego pijaka, który po takim zakazie przestał jeździć…
  rekordziści tutaj wspominani miewali po 7 lub 8, w tym 3 dożywotnie i wpadali znowu.

 3. Brawo milicja. Udało się złapać 51 latka
  He he

 4. Jak chciał uciec, to nie taki pijany. Cwaniak. Zresztą co mu grozi – posiedzi ze 2 lata, będzie miał darmowe zarcie, pozna nowych kumpli, a rodzina sie ucieszy, ze przez jakis czas bedzie miec spokoj z pijaczyna. Wszyscy sa tu wygrani.

 5. Turysta jesteś przygłupem lewackim.

 6. Gdyby chociaż posiedział.

Wiadomości z info112