Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Pił od kilku dni, wszedł do basenu i nie mógł się wydostać. Na pomoc przyjechały służby ratunkowe

Jeden z uczestników imprezy postanowił wykąpać się w ustawionym w ogrodzie basenie. Był jednak tak upojony alkoholem, iż nie dał rady wyjść z wody. Na pomoc przyjechali strażacy, ratownicy medyczni i policjanci.

Z nietypowaną interwencją musiały dziś po południu zmierzyć się służby ratunkowe. Zostały bowiem zaalarmowane, że w przydomowym basenie topi się mężczyzna. Na pomoc ruszyła straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Problemem okazało się jednak dotarcie na miejsce. Wszystko dlatego, że zgłaszający nie byli w stanie wskazać adresu. Po pewnym czasie udało się go jednak ustalić m.in. po namierzeniu lokalizacji telefonu.

Jak się okazało, na jednej z posesji w miejscowości Pólko w powiecie lubelskim od kilku dni trwała zakrapiana alkoholem impreza. Jeden z jej uczestników postanowił się wykąpać w ustawionym w ogrodzie basenie. Był jednak tak upojony alkoholem, iż nie dał rady wyjść z wody.

Kiedy zaczął usypiać, jego towarzysze od kieliszka uznali, iż traci przytomność. Postanowili wyciągnąć go z wody, jednak ich stan również im na to nie pozwolił. Wówczas postanowili zadzwonić po pomoc.

Upojonego alkoholem mężczyznę wyciągnęli z wody strażacy. Ratownicy medyczni po badaniach uznali, iż nic mu nie dolega. Kiedy służby już szykowały się do odjazdu, mężczyzna ponownie wszedł do basenu. W związku z tym postanowiono opróżnić go z wody, aby się w nim nie utopił. Teraz sprawą zajmują się policjanci.

Pił od kilku dni, wszedł do basenu i nie mógł się wydostać. Na pomoc przyjechały służby ratunkowe

fot. lublin112.pl

 

Pił od kilku dni, wszedł do basenu i nie mógł się wydostać. Na pomoc przyjechały służby ratunkowe

fot. lublin112.pl

 

Pił od kilku dni, wszedł do basenu i nie mógł się wydostać. Na pomoc przyjechały służby ratunkowe

fot. lublin112.pl

 

 

38 komentarzy

 1. Obserwator obiektywny

  Tak się bawi PLATFORMA!!!

  • Obojętnie jak głośno kundle ujadają, to i tak ludzie wiedzą, elektorat której partii tak się „bawi”.

   • Kundel to po kaszubsku tusk, więc jasne jak słońce, kto ujada.

    • Ano może i tusk to kundel po kaszubsku – zapewne „mosz recht” (po śląsku)
     I tak, tu też masz rację, nadal jest jasne, co za kundle ujadają.
     Czują, że kończy się koryto, to i coraz głośniej ujadają.

  • Jestem z PiSu i też bym się tak bawil

  • Tak się bawi platforma. Trzeba dodać, że wcześniej były też dwie, miłe, towarzyskie i zgrabne zakonnice po cywilnemu. Fajnie było ogólnie.

  • Myślę, że strażakom nie było do zabawy, ratować elektorat PiS.
   Choć rzeczywiście, już po czasie, mogło przyjść rozbawienie.
   Ludzie głosujący na PO są w poniedziałek w pracy, a nie 7 dobę przy chlaniu, pomiędzy wypłatą z MOPS na początek miesiąca, a wypłatą „plusów” dziesiątego.

  • Sprawa dotyczy nas, owszem grilowalismy niedziele i poniedziek nie jesteśmy w żaden sposób związani politycznie z żadną partią, kochamy i szanujemy to co robimy ,artykuł traktujemy jako incydentalną sprawę nie ma ona jednak nic wspólnego z tym jakoby odbywały się tu kilkudniowe melanże, szanujemy swoją pracę i jednocześnie naszych klientów ,w kwestii samego zajścia odpowiedzieć sobie państwo sami czy jeśli nagrzeje cię jackuzii do 35 stopni to chce się wam z niego wychodzić … Zgłoszenie o które zostały Przeproszone służby , na miejscu zrobiła osoba trzecia żaden uczestnik naszych nie miał z tym nic wspólnego. dziś znowu siedzimy w jackuzi… Ktoś potrzebuje wezwać służby?

 2. Poczekajcie na 800 plus

 3. Obciążyć wlasciciela posesji za interwencję i następnym razem zastanowi się z kim imprezowac

 4. Prawda jest taka, że możemy się licytować PiS\PO etc – ale tam po prostu ludzie bawili.
  Grubo przesadzili, ale się bawili
  Podejrzewam, że ten z basenu też w każdej chwili mógł sam wyjść.
  Oczywiście w żaden sposób ich nie usprawiedliwiam – należy ich obciążyć kosztami tej akcji i ukarać.

  • Jestem za

  • Jesteśmy za

  • ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chichot Losu

   Aaa… to dlatego przyjechało tylu druhów, żeby koszty akcji były większe i opój bardziej po kulach weźmie.
   Złośliwi, czy co ?

   • Jakby byli złośliwi to nie zaparkowaliby na ulicy tak pięknie jak na fotkach widać, tylko w poprzek, albo ukosem żeby zamknąć ulicę na 2-3 godziny.

   • Przyjechali bo liczyli na roznegliżowane i nagrzane babki w jacuzzi, a tu tylko jakieś opój napruty a reszta w podobnym stanie skoro go nie dali rady ewakuować z tego basenu – dobrze że miał ktoś siłę podnieść telefon.

 5. Ilu to druhów trzeba zadysponować (zgodnie z procedurami), żeby z kałuży wyciągnąć jednego napranego jak bąk ?

 6. kkogrody kropa pl

  ogród marzeń ;D

 7. To ile on waży że koledzy nie byli w stanie go wyciągnąć.

 8. Pracując na dwa etaty odprowadzam dwie składki zdrowotne od mojego dochodu tz że moje pieniądze nie idą dla mnie ale są wrzucane do wspólnego wora a to oznacza że drfacto place na pijaków którzy nawet w cywilizowany sposób nie potrafią się w kulturalny sposób napić. Pijak się bawi państwo jest cacy ponieważ jest takie dobre i cudowne a ja za…… łam kosztem mojego zdrowia i kosztem rodziny. Politycy to barachlo które potrafi żyć tylko na koszt innych ludzi. Jeśli uważacie że coś się zmieni to jesteście w drużyny błędzie czy będzie rządzić jedni czy drudzy. Oni są nierobami którzy żyją na koszt podatnika.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport