Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany motorowerzysta zakończył ucieczkę przed policjantami w lesie

Tomaszowscy policjanci po pościgu zatrzymali pijanego motorowerzystę. Mężczyzna miał w organizmie 2,7 promila alkoholu, a co więcej posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

W miniony piątek w miejscowości Pasieki policjanci tomaszowskiej drogówki zauważyli kierującego motorowerem marki Romet, którego styl jazdy zaniepokoił mundurowych.

Policjanci dali sygnał mężczyźnie do zatrzymania się, jedna kierujący jednośladem kontynuował jazdę. Funkcjonariusze ruszyli w pościg. Mężczyzna zjeżdżając na drogę leśną nieutwardzoną, stracił panowanie nad jednośladem. Następnie dalszą ucieczkę kontynuował pieszo, jednak po przebiegnięciu kilkunastu metrów został zatrzymany przez mundurowych.

Jak się okazało, powodem ucieczki 38-latka był stan nietrzeźwości. Mężczyzna miał 2,7 promila alkoholu w organizmie oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Wkrótce za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 38-latek ponownie odpowie przed sądem.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

3 komentarze

  1. Wieśniak w gumofilcach z ostrogami

    Mężczyzna miał 2,7 promila alkoholu w organizmie, dlatego „zabezpieczenie” go poszło tak gładko – z trzeźwym tak pięknie by nie było 😆

  2. …. ale pościg 😀 😀 😀

  3. powinni od razu do niego strzelać