Parasol ochronny nadal funkcjonuje? Pewnie przeniosą go do innej parafii gdzie znowu będzie nieskazitelnie czysty.
heh
Ocena: 0
Paw księdza był kolorowy, więc teraz już jasne skąd wzięła się tęcza na obrazie. Towarzysz Brudziński powinien koniecznie aresztować księdza za obrazę obrazu.
obraz-a
Ocena: 0
Ano właśnie, to jest większe przewinienie, niż aureola. Powinno to być nagłośnione na cały kraj. Niech minister wytłumaczy, dlaczego księdza nie zatrzyma do przesłuchania o 6 rano. A może jednak zatrzyma i przesłucha?
Bławat
Ocena: 0
W swoje święto, strażacy użyli ognistego trunku zamiast wody i wyszło jak wyszło. Za radość trzeba płacić. Po iluś trupach wyjętych z samochodów, spalonych zwłokach z ugotowanymi mięśniami, odreagowali, zapraszając księdza do wspólnego świętowania. Jeśli zdarzałoby się księdzu nagminnie, parafianie skutecznie zareagują.
Alek
Ocena: 0
Nie dość, ze zwymiotował to jeszcze chwilę później padł jak długi przed ołtarzem i nie był w stanie podnieść się bo dopiero to rozbierało i został WYNIESIONY przez Kościelnego? a msza była dla Młodzieży która na przystąpić do sakramentu bierzmowania?
mietek
Ocena: 0
Nie widzę tu żadnej winy księży . Strażaki spili księży i teraz się pewno śmieją. Ksiądz miał słabą głowę bo nie pije w ogóle alkoholu i nawet dwa kieliszki mogło mu zaszkodzić. Strażaki to menele chodzą wiecznie pijani i jeszcze napoili księdza. Kara Boża powinna na nich spaść za to co zrobili , opoje parszywe z sinymi nosami
Ja
Ocena: 0
Jak będzie paliło Ci się mieszkanie to zycze Ci żeby wszystkie wozy strazackie zlapaly kapcie
Jadzia
Ocena: 0
Przecież to troll… nie ma aż tak głupich ludzi 😉
Ehh
Ocena: 0
Potwierdzam, nikt nie lubi tak podlewać jak strażacy. Jakoś trzeba czas za*ić.
nelka
Ocena: 0
Czy wy jesteście normalni? Powiedzcie po kogo dzwonicie kiedy pali się wasz dom? Kto przyjeżdża jako pierwszy do wypadkow i pomaga poszkodowanym? Kto przyjeżdża kiedy jest stan klęski żywiołowej, naturalnej? Kto szuka zaginionych osób po lasach? Kto NARAŻA SWOJE ŻYCIE ABY KTOS MOGL ŻYĆ ?! Dzien Świętego Floriana jest raz w roku, chwila świętowania, przerwy, oderwania się od dramatycznych wydarzeń,chwili zapomnienia o wszystkich trupów ktorym nie udało się niestety uratować… zastanówcie się choć raz nad tym co klepiecie tym glupim jęzorem… A kto z was nigdy nie zakosztował alkoholu niech pierwszy rzuci kamień.
waclaw
Ocena: 0
Za takie zachowanie powinien zostać oskarżony o obraze uczuć religijnych …tzn ,każdy inny czlowiek by został …ale nie ksiadz …oni są „namaszczeni do poslugi w imieniu najwyższego ” ich prawa ziemskie nie dotyczą , im wszystko wolno
Dynia
Ocena: 0
Nie ważne czy puścił pawia czy nie…pijany w pracy to do zwolnienia. W każdym normalnym zakładzie pracy taki pracownik jest zwolniony dyscyplinarnie. Ale gdzie tam Pan ksiądz…przecież on tylko gada na ambonie. Won gnido ….widły i do gnoju nauczyć się ciężko pracować
Jaco321
Ocena: 0
Dokładnie tak, popieram w 100% Tylko że ta grupa jest nietykalna….
Qtas
Ocena: 0
Ojciec Rydzyk natomiast dostał dwa samochody od bezdomnego z Warszawy. niestety nie da sie zweryfikowac tej informacji, ponieważ bezdomny już nie żyje.
oiug
Ocena: 0
,,nic co ludzkie nie jest mi obce”kazdy sobie wybacza wszystko!- bliżniemu nic! niezwyczajny był to i sponiewierało chłopinę! chociaż wie jak to jest bedzie miał wiecej empati dla maluczkich!-czas leczy rany-upadać ludzka rzecz-powstać to momentami bohaterstwo! ,,kto jest bez grzechu niech rzuci kamieniem i… i wszyscy odeszli!” wszyscy niejako chca widziec w ksiezach świetego a to sa ludzie z ich słabosciami!
Mir
Ocena: 0
Czy to nie jest prawdziwa obraza uczuć religijnych?? A nie Tęczowa Matka Boska?? Gdzie jest J. Brudziński??
Parasol ochronny nadal funkcjonuje? Pewnie przeniosą go do innej parafii gdzie znowu będzie nieskazitelnie czysty.
Paw księdza był kolorowy, więc teraz już jasne skąd wzięła się tęcza na obrazie. Towarzysz Brudziński powinien koniecznie aresztować księdza za obrazę obrazu.
Ano właśnie, to jest większe przewinienie, niż aureola. Powinno to być nagłośnione na cały kraj. Niech minister wytłumaczy, dlaczego księdza nie zatrzyma do przesłuchania o 6 rano. A może jednak zatrzyma i przesłucha?
W swoje święto, strażacy użyli ognistego trunku zamiast wody i wyszło jak wyszło. Za radość trzeba płacić. Po iluś trupach wyjętych z samochodów, spalonych zwłokach z ugotowanymi mięśniami, odreagowali, zapraszając księdza do wspólnego świętowania. Jeśli zdarzałoby się księdzu nagminnie, parafianie skutecznie zareagują.
Nie dość, ze zwymiotował to jeszcze chwilę później padł jak długi przed ołtarzem i nie był w stanie podnieść się bo dopiero to rozbierało i został WYNIESIONY przez Kościelnego? a msza była dla Młodzieży która na przystąpić do sakramentu bierzmowania?
Nie widzę tu żadnej winy księży . Strażaki spili księży i teraz się pewno śmieją. Ksiądz miał słabą głowę bo nie pije w ogóle alkoholu i nawet dwa kieliszki mogło mu zaszkodzić. Strażaki to menele chodzą wiecznie pijani i jeszcze napoili księdza. Kara Boża powinna na nich spaść za to co zrobili , opoje parszywe z sinymi nosami
Jak będzie paliło Ci się mieszkanie to zycze Ci żeby wszystkie wozy strazackie zlapaly kapcie
Przecież to troll… nie ma aż tak głupich ludzi 😉
Potwierdzam, nikt nie lubi tak podlewać jak strażacy. Jakoś trzeba czas za*ić.
Czy wy jesteście normalni? Powiedzcie po kogo dzwonicie kiedy pali się wasz dom? Kto przyjeżdża jako pierwszy do wypadkow i pomaga poszkodowanym? Kto przyjeżdża kiedy jest stan klęski żywiołowej, naturalnej? Kto szuka zaginionych osób po lasach? Kto NARAŻA SWOJE ŻYCIE ABY KTOS MOGL ŻYĆ ?! Dzien Świętego Floriana jest raz w roku, chwila świętowania, przerwy, oderwania się od dramatycznych wydarzeń,chwili zapomnienia o wszystkich trupów ktorym nie udało się niestety uratować… zastanówcie się choć raz nad tym co klepiecie tym glupim jęzorem… A kto z was nigdy nie zakosztował alkoholu niech pierwszy rzuci kamień.
Za takie zachowanie powinien zostać oskarżony o obraze uczuć religijnych …tzn ,każdy inny czlowiek by został …ale nie ksiadz …oni są „namaszczeni do poslugi w imieniu najwyższego ” ich prawa ziemskie nie dotyczą , im wszystko wolno
Nie ważne czy puścił pawia czy nie…pijany w pracy to do zwolnienia. W każdym normalnym zakładzie pracy taki pracownik jest zwolniony dyscyplinarnie. Ale gdzie tam Pan ksiądz…przecież on tylko gada na ambonie. Won gnido ….widły i do gnoju nauczyć się ciężko pracować
Dokładnie tak, popieram w 100% Tylko że ta grupa jest nietykalna….
Ojciec Rydzyk natomiast dostał dwa samochody od bezdomnego z Warszawy. niestety nie da sie zweryfikowac tej informacji, ponieważ bezdomny już nie żyje.
,,nic co ludzkie nie jest mi obce”kazdy sobie wybacza wszystko!- bliżniemu nic! niezwyczajny był to i sponiewierało chłopinę! chociaż wie jak to jest bedzie miał wiecej empati dla maluczkich!-czas leczy rany-upadać ludzka rzecz-powstać to momentami bohaterstwo! ,,kto jest bez grzechu niech rzuci kamieniem i… i wszyscy odeszli!” wszyscy niejako chca widziec w ksiezach świetego a to sa ludzie z ich słabosciami!
Czy to nie jest prawdziwa obraza uczuć religijnych?? A nie Tęczowa Matka Boska?? Gdzie jest J. Brudziński??
Też tak mysle
a co na to PISuary ? no dawać ….