Wywieźć patola w sutannie na taczce!!!
Niech pije dziad za swoje,a nie chla za kasę z tacy.
POWINNI ZDELEGALIZOWAĆ TĘ SEKTĘ W PL,TO CO TA PATOLA WYRABIA TO NORMALNIE W PALE SIĘ NIE MIEŚCI !!!
fadfdas
Ocena: 0
Ja mu daję na tacę to niech sobie piję, co Ci do tego?!
Obraza
Ocena: 0
Czy takie odprawianie po pijaku i wymitowanie w tak podniosłej chwili na ołtarzu, to nie jest przypadkiem większa obraza niż tęczowa aureola?
Co na to prokuratura? Jutro o 6 na plebani?
Major suchy
Ocena: 0
„kler”
Monika K.
Ocena: 0
Wypijmy za błedy…..może to księżulo miał na myśli
TomaszP
Ocena: 0
LOL; niezłe… chyba nawet Smarzewski nie wymyślił tego
Polska wolna od p..
Ocena: 0
I ONI SIE POTEM DZIWIA DLACZEGO MŁODZIEŻ I LUDZIE WYKSZTAŁCENI NIE TOLERUJĄ SKOMPROMITOWNEGO KLERU. TO WŁAŚNIE PRZEZ TEGO TYPU WYSOKI TYCH LUDZI, KTORZY SA NIEGODNI BY BYĆ TYM KIM SA. TUTAJ W ZAKLAMANYM OBŁUDNYM SRODOWISKU MOGĄ ROBIĆ DUŻO. ALE PRZED BOGIEM NIE BĘDZIE DLA NICH WYTŁUMACZENIA.
Dawid
Ocena: 0
Ksieza sie prawie zainspirowali pewna misja w Kingdom Come Deliverance, tylko mowcy zabraklo zeby wiernych udobruchac 😀
Nn
Ocena: 0
Ma ktoś filmik?;)
Czaruś
Ocena: 0
Nie ma filmiku. A właścicielem radio zet jest Soros.
w.nadzieja
Ocena: 0
Co się czepiacie Księdza sam pewnie na parafii był – jak większość z Was lubi dziabnąć – nie miał zmiennika to poszedł tak samo jak wsiadają kierowcy po kielichu do samochodu – lekarze po kielichu na oddziale w szpitalach itp. Czemu się dziwić ? To jest sumienie tego człowieka – a nie Nasze ! Po co się napinać i pisać te brednie ! Można też wrzucić go do worka z pedofilami – może to pijak i pedofil a i złodziej !
Opdp
Ocena: 0
To jest ksiądz patolo a nie kierowca itd!!! ZRESZTĄ to nie jest ksiądz. To jest pozer, facet w czarnym.
Czy bedzie aresztowany za profanację?
Wywieźć patola w sutannie na taczce!!!
Niech pije dziad za swoje,a nie chla za kasę z tacy.
POWINNI ZDELEGALIZOWAĆ TĘ SEKTĘ W PL,TO CO TA PATOLA WYRABIA TO NORMALNIE W PALE SIĘ NIE MIEŚCI !!!
Ja mu daję na tacę to niech sobie piję, co Ci do tego?!
Czy takie odprawianie po pijaku i wymitowanie w tak podniosłej chwili na ołtarzu, to nie jest przypadkiem większa obraza niż tęczowa aureola?
Co na to prokuratura? Jutro o 6 na plebani?
„kler”
Wypijmy za błedy…..może to księżulo miał na myśli
LOL; niezłe… chyba nawet Smarzewski nie wymyślił tego
I ONI SIE POTEM DZIWIA DLACZEGO MŁODZIEŻ I LUDZIE WYKSZTAŁCENI NIE TOLERUJĄ SKOMPROMITOWNEGO KLERU. TO WŁAŚNIE PRZEZ TEGO TYPU WYSOKI TYCH LUDZI, KTORZY SA NIEGODNI BY BYĆ TYM KIM SA. TUTAJ W ZAKLAMANYM OBŁUDNYM SRODOWISKU MOGĄ ROBIĆ DUŻO. ALE PRZED BOGIEM NIE BĘDZIE DLA NICH WYTŁUMACZENIA.
Ksieza sie prawie zainspirowali pewna misja w Kingdom Come Deliverance, tylko mowcy zabraklo zeby wiernych udobruchac 😀
Ma ktoś filmik?;)
Nie ma filmiku. A właścicielem radio zet jest Soros.
Co się czepiacie Księdza sam pewnie na parafii był – jak większość z Was lubi dziabnąć – nie miał zmiennika to poszedł tak samo jak wsiadają kierowcy po kielichu do samochodu – lekarze po kielichu na oddziale w szpitalach itp. Czemu się dziwić ? To jest sumienie tego człowieka – a nie Nasze ! Po co się napinać i pisać te brednie ! Można też wrzucić go do worka z pedofilami – może to pijak i pedofil a i złodziej !
To jest ksiądz patolo a nie kierowca itd!!! ZRESZTĄ to nie jest ksiądz. To jest pozer, facet w czarnym.