Scenariusz żywcem z piosenki którą dwadzieścia parę lat temu śpiewał Kukiz : ,,W spiżarni trzymam koniak w lodówce wódki dwie pobiegnę po kieliszki ksiądz lubi napić się. O szczęście niepojęte ksiądz wypił flaszki dwie sprowadzę go po schodach bo sam wywróci się,,.
AWB
Ocena: 0
Ale jak lekarz przyjdzie pijany do pracy czy ktokolwiek inny, który służy ludziom to afera na cały kraj. A ksiądz może, bo im wolno wszystko, bo naiwni stają za nimi murem, bo ksiądz jest „święty „. Jest normalnym człowiekiem i ma obowiązki jak normalny człowiek. Pijany nie może przyjść i do pracy i tyle.
Klero
Ocena: 0
Nie ładnie tak iść do pracy pijanym, powinien dostac dyscyplinarkę, albo chociaż naganę.
KS.wikary
Ocena: 0
Sam Jestem Księdzem i nigdy nie odmawiam TRZECH RZECZY! PICIA PALENIA I PIER…..
Inka
Ocena: 0
Jak się upił to nie powinien nawet wejść do kościoła a nie jeszcze chciał Mszę Świętą odprawiać.
hmmmm
Ocena: 0
w sumie wole ksiedza ktory pije i wymiotuje na oltarz niz takiego co molestuje dzieci…
Scenariusz żywcem z piosenki którą dwadzieścia parę lat temu śpiewał Kukiz : ,,W spiżarni trzymam koniak w lodówce wódki dwie pobiegnę po kieliszki ksiądz lubi napić się. O szczęście niepojęte ksiądz wypił flaszki dwie sprowadzę go po schodach bo sam wywróci się,,.
Ale jak lekarz przyjdzie pijany do pracy czy ktokolwiek inny, który służy ludziom to afera na cały kraj. A ksiądz może, bo im wolno wszystko, bo naiwni stają za nimi murem, bo ksiądz jest „święty „. Jest normalnym człowiekiem i ma obowiązki jak normalny człowiek. Pijany nie może przyjść i do pracy i tyle.
Nie ładnie tak iść do pracy pijanym, powinien dostac dyscyplinarkę, albo chociaż naganę.
Sam Jestem Księdzem i nigdy nie odmawiam TRZECH RZECZY! PICIA PALENIA I PIER…..
Jak się upił to nie powinien nawet wejść do kościoła a nie jeszcze chciał Mszę Świętą odprawiać.
w sumie wole ksiedza ktory pije i wymiotuje na oltarz niz takiego co molestuje dzieci…