Ulicami Lublina przejdzie Korowód Studencki. Będą utrudnienia w ruchu, sprawdź kursowanie autobusów
15:56 08-05-2019
Dzisiaj ulicami miasta przejdzie Korowód Studencki, inaugurujący Lubelskie Dni Kultury Studenckiej 2019. W związku z przejściem studentów przez centrum miasta, w godzinach 18.00-20.00 wystąpią spore utrudnienia w ruchu.
Na trasie korowodu, tj. ulicach: Krakowskie Przedmieście, Al. Racławickie, Sowińskiego, Głęboka i Nadbystrzycka, mogą wystąpić również utrudnienia i opóźnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej.
Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że w związku z odbywającymi się koncertami w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej 2019 r. nastąpią zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.
1) w dniach 8 – 11 maja br. (Juwenalia – tereny zielone Politechniki Lubelskiej) oraz w dniach 9 – 12 maja br. (Medykalia i Kozienalia – tereny przy Browarach Lubelskich ul. Bernardyńska)
w dniach 8 – 11 maja br.
– zwiększeniu ulega częstotliwość kursowania komunikacji nocnej:
Linie N1, N2 i N3 kursować będą z następującymi częstotliwościami
– w godz. 23:00 – 1:30 co 15 min.
– w godz. 1:30 – 2:30 co 30 min.
– w godz. 2:30 – 4:30 co 60 min.
– uruchomione zostają dodatkowe kursy:
Linia nr 14 w kierunku Węglinek – 3 kursy po trasie: Politechnika 01 – Nadbystrzycka – Zana – B. M. Cassino – Armii Krajowej – Jana Pawła II – al. Kraśnicka – Węglinek
Linia nr 15 w kierunku os. Choiny – 3 kursy po trasie: Politechnika 02 – Nadbystrzycka – Narutowicza – Lipowa – Al. Racławickie – al. Długosza – al. Smorawińskiego – al. Kompozytorów Polskich – Koncertowa – os. Choiny
Linia nr 26 w kierunku Węglina – 2 kursy po trasie: Politechnika 02 – Nadbystrzycka – Narutowicza – Lipowa – Al. Racławickie – Sowińskiego – Filaretów – os. Widok – Jana Pawła II – Armii Krajowej – B. M. Cassino – al. Kraśnicka – Węglin
Linia nr 39 w kierunku Mełgiewska WSEI – 3 kursy po trasie: Politechnika 02 – Nadbystrzycka – Narutowicza – Plac Wolności – Bernardyńska – Wyszyńskiego – Królewska – Lubartowska – al. Tysiąclecia – Lwowska – al. Andersa – Mełgiewska – Mełgiewska WSEI
Linia nr 158 w kierunku Felin – 3 kursy po trasie: Politechnika 02 – Nadbystrzycka – Narutowicza – al. Piłsudskiego – Plac Bychawski – Wolska – Droga Męczenników Majdanka – Doświadczalna – Felin
Autobusy będą odjeżdżały z przystanków Politechnika 01 i 02 sukcesywnie, w miarę potrzeb, od ok. godz. 23:00, do zakończenia koncertów tj. do godz. 0:00 – 0:30.
w dniu 12 maja br.
– zwiększeniu ulega częstotliwość kursowania komunikacji nocnej:
Linie N1, N2 i N3 kursować będą z następującymi częstotliwościami:
– w godz. 23:00 – 1:30 co 15 min.
– w godz. 1:30 – 2:30 co 30 min.
– w godz. 2:30 – 4:30 co 60 min.
2) w dniach 18 – 19 maja br. (Feliniada – tereny przy akademikach na ul. Dobrzańskiego)
– zwiększeniu ulega częstotliwość kursowania komunikacji nocnej:
Linie N1, N2 i N3 kursować będą z następującymi częstotliwościami:
– w godz. 23:00 – 2:30 co 30 min.
– w godz. 2:30 – 4:30 co 60 min.
– uruchomione zostają dodatkowe kursy:
Linia nr 14 w kierunku Węglinek – 5 kursów po trasie: Dekutowskiego – Witosa – Krańcowa – Droga Męczenników Majdanka – Wolska – Plac Bychawski – Piłsudskiego – Narutowicza – Nadbystrzycka – Zana – B. M. Cassino – Armii Krajowej – Jana Pawła II – al. Kraśnicka – Węglinek
Linia nr 21 w kierunku Żeglarskiej – 2 kursy po trasie: Dekutowskiego – Witosa – Krańcowa – Dywizjonu 303 – Kunickiego – Nowy Świat – Smoluchowskiego – Inżynierska – Wrotkowska – Diamentowa – Romera – Nałkowskich –Żeglarska
Linia nr 47 w kierunku Zbożowej – 5 kursów po trasie: Dekutowskiego – Witosa – Hutnicza – Gospodarcza – Mełgiewska – Mełgiewska WSEI – Mełgiewska – Andersa – Lwowska – Ruska – Lubartowska – Obywatelska – Chodźki – Smorawińskiego – Szeligowskiego – Elsnera – Kompozytorów Polskich – Koncertowa – Zelwerowicza – Bohaterów Września – Poligonowa – Willowa – Sławinkowska – Zbożowa
Linia nr N2 w kierunku Gęsia – 8 kursów po trasie: Dekutowskiego – Witosa – Krańcowa – – Droga Męczenników Majdanka – Łęczyńska – Hutnicza – Gospodarcza – Mełgiewska – Andersa – Lwowska – Tysiąclecia – Wodopojna – Świętoduska – Królewska – Wyszyńskiego – Bernardyńska – Plac Wolności – Narutowicza – Okopowa – Lipowa – Al. Racławickie – Sowińskiego – Głęboka – Wileńska – Bohaterów Monte Cassino – al. Kraśnicka – Roztocze – Orkana – Armii Krajowej – Jana Pawła II – Gęsia
Autobusy będą odjeżdżały z ul. Dekutowskiego sukcesywnie, w miarę potrzeb, od ok. godz. 23:00, do zakończenia koncertów tj. ok. godz. 0:30 – 01:00.
3) w dniach 24 – 25 maja br. (Kulturalia – Plac Teatralny)
– zwiększeniu ulega częstotliwość kursowania komunikacji nocnej:
Linie N1, N2 i N3 kursować będą według z następującymi częstotliwościami:
– w godz. 23:00 – 1:30 co 15 min.
– w godz. 1:30 – 2:30 co 30 min.
– w godz. 2:30 – 4:30 co 60 min.
Jednocześnie informujemy, że na wszystkich w/w kursach dodatkowych obowiązuje taryfa biletowa ZTM w Lublinie.
(fot. lublin112.pl)
czas rzygania srania szczania smiecenia czas zacząć, bydło pseudo-studenckie
Odezwał się. Wracaj na wieś.
Dni bezkultury studenckiej czas zacząć
Disco Polo i tani browar. Kiedyś to było teraz patologią ze wsi do miasta zjeżdża.
Takie baranie spędy nie mają nic wspólnego z kulturą – bardziej to przypomina redyk, czyli pędzenie baranów
Czas wypuścić bydło na ulicę
Wyszedłeś z rodziną na spacer?
ooo odezwał się ktoś kto nigdy nie srał nie sikał ani nie rzygał hmmmm to czym ty żyjesz, samym powietrzem pseudo-człowieku ? Najgorsze jest to że nawet se nie zdajesz sprawy jaki żałosny jesteś ! Każdy kiedyś był młody i swoje musiał natrzodzić hehehehe
Przyjadą takie dwie wieśniary zygiel ze wsi żerniki dolne do miasta i nie potrafią się zachować
wsiury vel wsióry mierzą innych swoją miarą. Trzodzić to możesz u siebie. Tu jesteś tylko gościem.