Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany kierujący volkswagenem schował się przed policjantami w szafie

Nie miał odwagi spotkać się z policjantami, więc schował się w szafie. Został z niej jednak wyciągnięty. Jak się okazało po badaniu alkomatem 35-latek miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu, a co więcej posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Hrubieszowscy policjanci po zgłoszeniu telefonicznym pojechali pod świetlicę wiejską w miejscowości Hostynne Kolonia. Ze zgłoszenia wynikało, że biały pojazd miał najechać na nogę 40-latka, a następnie odjechać z miejsca.

– Jak ustalono był to biały volkswagen, który należy do 35-letniego mieszkańca gminy Werbkowice. Policjanci ustalili, gdzie może przebywać kierowca pojazdu. Odnaleźli go w domu jego partnerki, gdzie próbował ukryć się przed policjantami w szafie. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że 35-latek ma w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu, został zatrzymany w policyjnym areszcie – relacjonuje aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej Policji.

Mężczyzna przyznał się do kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i usłyszał już zarzuty. Jak się okazało to nie pierwszy jego przypadek kierowania autem w stanienie trzeźwości. Wkrótce mężczyzna odpowie przed sądem.

PRZECZYTAJ

Od pewnego czasu ten nietypowy zwierzak niepokoi mieszkańców Lublina (zdjęcia)

5 komentarzy

 1. Ostatnio wysyp pomiarów na 1,49 promila. Dziwna sprawa. Ludzie kłamią, kręcą, kombinują by coś uzyskać – statystyka nie kłamie nigdy.
  Jeżeli na większej próbie wyjdzie, że jest górka pomiarów poniżej 1,50 i dołek powyżej 1,50 to znaczy, że było robione unikanie konfiskaty.

 2. oscypek z koziej heej

  Ten sie chowa a Kierwińśki wychodzi w takim stanie na mównicę. Podwójne pisowskie standardy.

 3. Rządy tfuska ludzie piją na umór.

  • w oczekiwaniu na benzynę po 5.19
   To typowy wyborca hyżego ruja, patus jak kierwa, kopacz,sienkiewicz itd

 4. Oszczędził im roboty, sam się zamknął, a oni tacy niewdzięczni😁😁😁

Dodaj komentarz