Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pijane nastolatki kopały i wyzywały policjantów. 13 i 16 latka trafiły do policyjnej izby dziecka

Cztery nastolatki zrobiły sobie imprezę na klatce schodowej. Sąsiedzi słysząc głośne krzyki wezwali policję. Na widok funkcjonariuszy nastolatki zareagowały agresją.

27 komentarzy

 1. Mam nadzieję, że komuś to otworzy oczy. Żadna sytuacji z poniższych, nie powinna być akceptowana przez rodziców 13-to letniego dziecka:
  – Koleżanki 16 i 19 lat
  – Nieobecność w domu po godz. 23.00
  – Spożywanie alkoholu
  – Brak szacunku do policji
  – Agresja
  Tu wystąpiło wszystko razem, co jest na pewno skutkiem lekceważenia każdego z osobna.
  Nie wiem jaki będzie skutek wychowawczy poniesionych konsekwencji ale dla tego dziecka (czyt. rodziców) to ostatni dzwonek na zmiany w wychowaniu.

  • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

   Tak, Andrzeju. Ostatni dzwonek, ale w tzw. bezstresowym wychowaniu. Małolat jak czegoś nie rozumie, a co gorsza nie chce zrozumieć to powinien się bać. Ale nie pogrożeniem paluszkie wysokiego sądu, ale normalnego wpier…ol w gołą du…pę.

   • Myślę, że się rozumiemy. Jednak chciałbym zaznaczyć (jako ojciec dorosłych dzieci), że nic złego nie widzę w tzw. „bezstresowym wychowaniu”. Po prostu ludzie jak zwykle wszystko wypaczają. Ja uważam, że wychowywanie dzieci nie powinno być stresujące dla rodziców. Wtedy naprawdę to działa.
    Pozdrawiam

  • Najpierw trzeba rodziców wychować. Na zebraniach rodziców w szkołach widać, że rodzice mają braki w prawidłowej ocenie wartości i dlatego są patologicznie roszczeniowi co przekłada się na to że ni wychowują tylko karmią i przechowują.

 2. HA ha pijane SCIERWA. Maloletnie pindy się upily. Do kryminału KURE…..!

 3. mam nadzieje że środki przymusu bezpośredniego w postaci kilku razów pałą ostudziły natychmiast gorąca krew gówniarzerii, a skuteczna interwencja będzie doskonała nauczką, tym bardziej, że wiem z doświadczenia, że po potraktowaniu pałką waleczność i agresja spada niemal do zera:)

 4. To jest skutek zabrania pał policjantom

 5. Ciekawe co rodzice robili w tym czasie ?Mamusie latają do MOPR-u po kasę same po wypłacie zasiłku chlają a dzieci idą w ich ślady

 6. wychowankowie 500+ , im te pieniądze po prstu się należą

Z kraju

Polityka i społeczeństwo