Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijana matka przebywała z dzieckiem w mieszkaniu. Ociągała się z otwarciem drzwi z powodu…”bólu kręgosłupa”

Policjanci zatrzymali i przewieźli do izby wytrzeźwień kobietę, która miała pod swoją opieką 7-letniego syna. Dziecko trafiło pod opiekę zastępczą, zaś postępowanie 39-latki oceni sąd.

Policjanci, pracownicy miejskiego ośrodka pomocy społecznej oraz centrum interwencji kryzysowej biorą udział we wspólnych działaniach pod nazwą „Przyjazny patrol”. Wspólne kontrole odbywają się w każdy weekend. Patrole odwiedzają rodziny, z których dochodzą niepokojące sygnały.

W miniony weekend „Przyjazny patrol” odwiedził jedno z mieszkań przy ulicy Unickiej w Lublinie. Po kilkuminutowym oczekiwaniu drzwi otworzyła policjantom 39-latka.

Kobieta oświadczyła, że z powodów bólu kręgosłupa nie mogła wstać z łóżka. Jak się szybko okazało, to nie była prawdziwa przyczyna jej problemów. W pokoju porozrzucane były puszki po piwie, a od 39-latki wyczuwalna była silna woń alkoholu. Została zbadana alkomatem, który wykazał 2 promile w jej organizmie. Kobieta w takim stanie zajmowała się 7-letnim synem.

39-latka trafiła do izby wytrzeźwień, a jej syn pod opiekę zastępczą. W rodzinie wdrożona została niebieska karta. Sprawą zajmują się już policjanci z II komisariatu.

(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

  1. Piła bo ją bolał kręgosłup tak trudno to zrozumieć.

  2. DŻESIKA SIĘ UPIŁA A BRAJANKA NIE BYŁO KAZIK PŁAKAŁ

  3. Trzeźwiej myślący

    Nie ona pierwsza i z pewnością nie ostatnia

  4. No cóż…

  5. Bez przesady,dziecko lat.

Z kraju