Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

75-latek nie zauważył nadjeżdżającego audi. Z pojazdu aż wyrwało silnik (wideo)

Po zderzeniu nissana z audi, z jednego z aut wyrwany został silnik. Jedna osoba trafiła do szpitala. Funkcjonariusze w miejscu zdarzenia cały czas prowadzą czynności, występują utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 13 w miejscowości Górne w gminie Milejów w powiecie łęczyńskim. Na drodze wojewódzkiej nr 829 Łęczna – Biskupice zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i nissan. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący nissanem 75-latek wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy audi, który poruszał się drogą wojewódzką. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Jak nam wyjaśnia st. asp. Magdalena Krasna z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej, w wypadku poszkodowana została jedna osoba. 26-latek z audi został przetransportowany do szpitala. Funkcjonariusze w miejscu zdarzenia cały czas prowadzą czynności, występują utrudnienia w ruchu.

(fot. nadesłane – Przemek, wideo Policja)

22 komentarze

  1. Widze że sami znawcy nikt nie był nikt nie widział a każdy pisze. Jest nagranie więc po co takie komentarze 😉

  2. Pamiętajcie, jest ograniczenie do 50 – jedziecie 150, jest do 70 – jedziecie 150. Proste jak drut.

  3. A ty z tych co to lepiej wiedzą niż znaki przykazały. Na drodze między polami też poruszają się inni, rowerzyści, lokalni mieszkańcy. A ta droga nie jest do twojego zapierdzielania, codziennie widzę na takich drogach pajacy najczęsciej w audi i bmw co MUSZĄ cisnąć. Debilki i tyle.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo