690 680 960

Pijacki rajd po ulicach Lublina

Grupa młodych ludzi wybrała się na nocną przejażdżkę po mieście. Spowodowali wypadek i uciekli.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 22:30 na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Na tył jadącego od strony Lubartowa audi, które zwalniało przed sygnalizacją świetlną w przy galerii Olimp, najechał z dużą siłą samochód osobowy marki opel vectra. Sprawca pomimo poważnie uszkodzonego auta odjechał z miejsca wypadku. Świadkowie zdarzenia natychmiast o wszystkim powiadomili policję, która ruszyła w pościg za oplem.

Kobieta kierująca oplem w wyniku zderzenia doznała obrażeń ciała i przez pogotowie ratunkowe została przewieziona do szpitala. Tymczasem funkcjonariusze patrolujący miasto w nieoznakowanym radiowozie zauważyli poszukiwane auto na ulicy Andersa. Jak się okazało rozbity pojazd odmówił posłuszeństwa. Zatrzymali piątkę młodych osób, dwóch mężczyzn, kobietę która kierowała oplem oraz dwoje dzieci które razem z nimi podróżowały. Kobieta oraz mężczyźni byli pod wyraźnym wpływem alkoholu.

Wszyscy zostali zatrzymani. Jak wytrzeźwieją rozpoczną się czynności związane czynami których się dopuścili. Jak się okazało jeden z zatrzymanych był poszukiwany przez policję. Jutro kierującej zostaną przedstawione zarzuty spowodowania wypadku pod wpływem alkoholu oraz ucieczki z miejsca wypadku.

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.348zł 0.51%
  • GBP 5.3595zł -0.03%
  • EUR 4.7089zł -0.15%
  • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas