Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Kraśnicka: Motocyklem zderzył się z samochodem osobowym

W środę późnym wieczorem na al. Kraśnickiej w Lublinie doszło do wypadku. Są utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło około godziny 21:30 na alei Kraśnickiej w okolicach kościoła w Konopnicy. Zderzyły się tam dwa pojazdy, motocykl i samochód terenowy. Jak wstępnie ustalono, kierujący mitsubishi wyjeżdżał z drogi gruntowej i skręcił w stronę Kraśnika. Po dokonaniu manewru zauważył w lusterku szybko zbliżające się światła pojazdu. Zjechał więc autem na pobocze. Jak nam wyjaśniał, na początku sądził, że to auto ale po chwili w tył kierowanego przez niego pojazdu z dużą siłą uderzył motocykl.

Siła uderzenia była tak duża, że kierujący jednośladem przeleciał przez całą długość auta i wylądował z przodu. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe i policja. Ranny motocyklista został karetką przewieziony do szpitala. Jak wstępnie ustalono nie odniósł on poważnych obrażeń. Przez cały czas był przytomny, uskarżał się na rany nóg.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Na miejscu wypadku występują utrudnienia w ruchu pojazdów. W stronę Kraśnika przed kościołem w Konopnicy występuje zwężenie jezdni. Jeden pas ruchu jest częściowo zablokowany. Utrudnienia potrwają do godziny 23-ciej.

Komentarze wyłączone

Wiadomości z info112