Perła Sponsorem Głównym lubelskiego żużla w sezonie 2017

Perła – Browary Lubelskie S.A. podpisała umowę sponsorską z Klubem Motorowym Cross w Lublinie. W nadchodzącym sezonie 2017 będzie jednym z najważniejszych partnerów lubelskiej drużyny żużlowej.

– Bardzo się cieszymy, że po przerwie ligowy żużel wraca do Lublina. Jest to inicjatywa, która z pewnością przyczyni się do promocji miasta. Lubelszczyzna jest naszym rynkiem macierzystym, tym chętniej angażujemy się w tego typu przedsięwzięcia. Skład drużyny zapowiada dobry, pełen emocji sezon. Jesteśmy przekonani, iż będzie to jeden z najlepszych zespołów II ligi i mocny kandydat do awansu. – mówi Andrzej Rutkowski, Dyrektor Generalny Perła – Browary Lubelskie S.A.

– Perła – Browary Lubelskie S.A. to jeden z naszych najważniejszych partnerów. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim obdarzyło nas kierownictwo tak dużej i znanej firmy. Mamy ambitne cele i wierzymy, iż przy wsparciu Perły uda nam się je zrealizować. – mówi Piotr Więckowski, Manager Sekcji Żużlowej KM CROSS.

Umowa sponsorska pomiędzy Perłą a KM CROSS zawarta jest na sezon 2017, obejmuje mecze w II lidze, w tym w fazie play off oraz Finał Srebrnego Kasku. Żużel to kolejna dyscyplina sportu sponsorowana w naszym regionie przez lubelskiego producenta piwa. Logo Perła towarzyszy rozgrywkom piłki nożnej (Motor Lublin i Górnik Łęczna), futsalu (AZS UMCS), koszykówki (MKS Start Lublin, AZS UMCS) oraz piłki ręcznej (MKS Selgros Lublin).

2017-02-23 10:56:47
(fot. nadesłane)

Zobacz również

16 komentarzy

 1. Perła chmielowa to Nasza królowa.

  P.S.
  W roku 2017, a nie sezonie 😉

 2. Tyskie wyszło z II ligi, że Perła wzięła się za sponsoring naszego klubu? Nie to żebym narzekał, bo walory smakowe sa nieporównywalne 🙂

 3. lubelski podatnik

  Cypryjska firma Perła powinna sponsorować sport na Cyprze 🙂

 4. Zajebiście! Piję tylko Perłę!!

 5. A Ty polski podatniku daj się okradać u siebie:)

 6. Sponsoring pokazowy-zewnętrzny. Jak to wygląda od wewnątrz? Uwaga! W tamtym roku była podwyżka ( trzeba zaznaczyć bo w portfelu się nie czuję, ale niby coś tam było, więc pewnie następne 20 lat nie będzie ) astronomiczna kwota 2400 brutto pewnie nie jednemu zawróciła by w głowie. Istnieje taka anegdotka, że przez agencję pracy jakbym był młodszy i dopiero bym zaczynał pracę to 13 zł za godzinkę i to od dawna nie że od 2017 bo wprowadzili itp. Od dawna młodzieniec zadowolony ze swej wypłaty siedzi i myśli dobrze jest gówn… robię a sarka się zgadza. Schody się zaczynają jak umowę trza podpisać bo odpowiedzialność i wymagania w górę a pieniążki w dół o.O Wtedy to już się myśli „Co ja tu, k…wa, robię?! Czterdziestka na karku, ukończone dwa fakultety ukończone, a ja ganiam, zapier…lam, ze z tą z jakąś świecą dymną po planie jakiegoś chu…wego filmu, jak pies, jak kundel…”

  • Ot sie stachu na temat wypowiedział o d.pie marynie

  • Stachu, ty chyba forum z konfesjonałem pomyliłeś, tylko tam nie przeklinaj bo to grzech.
   PS. Wielkie Dzięki wszystkim za zaangażowanie w powrót żużla do Lublina.

 7. SZACUN PEREŁKA!!! kibice dziękują! żużel ożyje ponownie!

 8. Fajnie. Witaj „żużlu” ponownie w Lublinie.:)

 9. Jestem za żużlem ale perełki nie kupiłem od czterech lat i nie zamierzam dziadostwa kupywać nawet jakby byla po 1 pln. albo taniej.

 10. Perła od wielu lat jest sponsorem lubelskiego żula. Nie wiem o co tyle krzyku

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.1428zł -0.18%
  • GBP 5.046zł -0.15%
  • EUR 4.5111zł -0.27%
  • CHF 4.26zł -0.21%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online
   Pilecki.Raport