Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Perfumowy złodziej. Lubował się w kradzieżach drogeryjnych

35-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej odpowie za kradzieże perfum w drogeriach na terenie miasta. Łupem amatora cudzego mienia padły perfumy na kwotę ponad 1000 złotych. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionych przedmiotów.

Na początku sierpnia tego roku policjanci z Białej Podlaskiej otrzymali zgłoszenie o kradzieży na terenie jednej z bialskich drogerii. Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego miesiąca, a wartość strat została oszacowana na kwotę niemal 600 złotych.

Jak się okazało łupem złodzieja padły perfumy znanych marek. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego o ten czyn. Okazało się, że jest to 35-letni mieszkaniec miasta.

– Dodatkowo w trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że nie jest to jedyny czyn na jego koncie. Podejrzany jest bowiem o kolejną kradzież drogeryjną. Do tego zdarzenia doszło również pod koniec lipca, a sprawa nie została zgłoszona organom ścigania. W tym przypadku wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 500 złotych – informuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze odzyskali część skradzionych przedmiotów. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

5 komentarzy

  1. Lubie takich perfumowanych chłopaków:)

  2. Tak jak w filmie „To ja złodziej” babcia mówiła:…. bo na świecie same k****y i złodzieje. Niestety to się odnosi do za ścianka jakim jest Lubelszczyzna.
    Gro wiadomości to agencje, napady, kradzieże.

Dodaj komentarz

Z kraju