690 680 960

Pedofil zaatakował policjantów, którzy pilnują jego każdego kroku. Jest sądowy wyrok w tej sprawie

Lekarze specjaliści orzekli, że Wiesław M. wciąż ma niebezpieczne skłonności i może dalej krzywdzić dzieci. Dlatego też jego każdy krok jest pilnowany przez funkcjonariuszy. Mężczyźnie się to jednak nie spodobało.

Podmiejski wyjazd Wiesława M. w obstawie funkcjonariuszy.

 

Wiesław M. z Lublina, który trzy lata spędził w Zakładzie Karnym, gdzie odsiadywał wyrok za molestowanie 11-letniej upośledzonej dziewczynki, został skazany za zaatakowanie pilnujących go funkcjonariuszy. Mężczyzna po wyjściu na wolność jest na każdym kroku pilnowany przez policjantów, gdyż lekarze specjaliści orzekli, że wciąż ma on niebezpieczne skłonności i może dalej krzywdzić dzieci. Dlatego też funkcjonariusze chodzą i jeżdżą za nim przez całą dobę nie spuszczając go z oczu.

W maju mężczyzna zdenerwowany ciągłym nadzorem, zaczął najpierw wyzywać pilnujących go policjantów, a następnie pluć w ich kierunku. Gdy jednemu z funkcjonariuszy plunął w twarz, ci postanowili obezwładnić mężczyznę. Doszło do szarpaniny, w trakcie której jeden z funkcjonariuszy został kopnięty w okolicę klatki piersiowej, drugi zaś był uderzany ręką w okolicę szyi. Sprawa trafiła do prokuratury, a następnie do sądu. Wyrok jaki właśnie zapadł nie pozostawia wątpliwości co do winy mężczyzny. Za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy musi on zapłacić tysiąc złotych grzywny.

W Sądzie Okręgowym w Rzeszowie wciąż rozpatrywany jest wniosek o uznanie Wiesława M. za osobę niebezpieczną. Jeżeli tak się stanie, mężczyzna zostanie umieszczony w specjalnym zamkniętym ośrodku w Gostyninie. Tam właśnie trafiają przestępcy, którzy mogą stanowić zagrożenie dla otoczenia, oraz wobec których resocjalizacja nie przyniosła skutku. Do tego czasu Wiesław M. musi być pilnowany przez funkcjonariuszy.

(fot. lublin112)
2017-10-24 20:45:11

26 komentarzy

  1. Paranoja ze sąd tyle wydaje decyzję. Gdzie jest Ziobro? A później pretensje ze policji nie ma tam gdzie powinna być skoro za ochroniarzy robi ? KPINA! !!

  2. czy maciar płaci im za taki cyrk z pilnowaniem z własnej kieszeni

Kursy walut

  • USD 4.4415zł -0.17%
  • GBP 5.4558zł -0.1%
  • EUR 4.6898zł 0.1%
  • CHF 4.7542zł -0.07%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami