Pedofil zaatakował policjantów, którzy pilnują jego każdego kroku. Jest sądowy wyrok w tej sprawie

Lekarze specjaliści orzekli, że Wiesław M. wciąż ma niebezpieczne skłonności i może dalej krzywdzić dzieci. Dlatego też jego każdy krok jest pilnowany przez funkcjonariuszy. Mężczyźnie się to jednak nie spodobało.

Podmiejski wyjazd Wiesława M. w obstawie funkcjonariuszy.

 

Wiesław M. z Lublina, który trzy lata spędził w Zakładzie Karnym, gdzie odsiadywał wyrok za molestowanie 11-letniej upośledzonej dziewczynki, został skazany za zaatakowanie pilnujących go funkcjonariuszy. Mężczyzna po wyjściu na wolność jest na każdym kroku pilnowany przez policjantów, gdyż lekarze specjaliści orzekli, że wciąż ma on niebezpieczne skłonności i może dalej krzywdzić dzieci. Dlatego też funkcjonariusze chodzą i jeżdżą za nim przez całą dobę nie spuszczając go z oczu.

W maju mężczyzna zdenerwowany ciągłym nadzorem, zaczął najpierw wyzywać pilnujących go policjantów, a następnie pluć w ich kierunku. Gdy jednemu z funkcjonariuszy plunął w twarz, ci postanowili obezwładnić mężczyznę. Doszło do szarpaniny, w trakcie której jeden z funkcjonariuszy został kopnięty w okolicę klatki piersiowej, drugi zaś był uderzany ręką w okolicę szyi. Sprawa trafiła do prokuratury, a następnie do sądu. Wyrok jaki właśnie zapadł nie pozostawia wątpliwości co do winy mężczyzny. Za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy musi on zapłacić tysiąc złotych grzywny.

W Sądzie Okręgowym w Rzeszowie wciąż rozpatrywany jest wniosek o uznanie Wiesława M. za osobę niebezpieczną. Jeżeli tak się stanie, mężczyzna zostanie umieszczony w specjalnym zamkniętym ośrodku w Gostyninie. Tam właśnie trafiają przestępcy, którzy mogą stanowić zagrożenie dla otoczenia, oraz wobec których resocjalizacja nie przyniosła skutku. Do tego czasu Wiesław M. musi być pilnowany przez funkcjonariuszy.

(fot. lublin112)
2017-10-24 20:45:11

Zobacz również

27 komentarzy

 1. Szok, że takich ludzi się wypuszcza. Wiem że to też człowiek, ale złapać jak kota i wykastrować zanim ucierpi ktoś niewinny

  • i państwo musi utrzymywać to ścierwo…za pedofilię powinna być kara jedna kara… kastracja…nie wiem czy któryś by się na to wtedy zdecydował…i nie ma co patrzeć na poprawność polityczną i sądzić go w kategoriach ludzi normalnych…tacy ludzie powinni być wyłączeni poza prawo….

   • Tak jak przypuszczałem większość komentujących tutaj to zapewne bardzo dobrzy katolicy co w niedzielę pędzą do kościółka z całą rodziną się pomodlić, obchodzą Wigilię i Boże Narodzenie a jak przyjdzie ksiądz w odwiedziny to Szczęść Boże i zdrowaś Maryja. Wszystko na pokaz. To ja wolę się już pomodlić za tego chorego człowieka może w przyszłości medycyna pójdzie do przodu i go wyleczą.

    • A w tym czasie zgwałcił twojä córkę lub syna

     • Tak jak mówiłem dobrzy katolicy. Chyba zapomniałeś: „odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom”. Podstawowa modlitwa prawdziwego katolika. Jeśli zapomniałeś to się zwie „Ojcze Nasz” po łacinie „Pater Noster”.

    • katoliku, twoja wiara nie ma nic do tego, co wyprawiają zwyrodnialcy. Wierz w co chcesz, ale takich jak oni powinno się kastrować…

     • @dobry katolik, a teraz pogadajmy o dobrych muzułmanach też lubiących zgwałcić, czasem uciąć głowę albo wysadzić się w powietrze. Ewentualnie wjechać ciężarówką w tłum ludzi. Co? Prawda boli? Jakoś nie słyszałem o katolikach z pasem szahida… Ale co ja tam wiem. To katolicy są największym złem, a dobrzy i biedni muzułmanie jak zawsze poszkodowani i obrażani… Skąd się biorą takie ameby?

  • Szok. to to, że do pilnowania tego człowieka zatrudnia się co najmniej dziesięć osób, skoro po dwóch chodzą.. Nic dziwnego, że brakuje ludzi w Policji i często sprawy są umarzane z powodu nie wykrycia sprawcy. Nie dziwi brak pieszych patroli na ulicach, skoro za jednym zboczeńcem chodzą. Niebezpieczny? Zamknąć w psychiatryku i leczyć.

  • Tak, tak. Za pedofilię – kastracja. Co jeszcze? Za kradzież – obcięcie ręki, za pomówienie – obcięcie języka, za zdradę –
   wycięcie jajników (ale tylko kobiety za to karać). No i oczywiście za byle co – kara śmierci. Podejrzewam, że obecni na tym forum „światli i cywilizowani” bojownicy Państwa Islamskiego i szermierze prawa szariatu byliby przeciwni obcięciu głowy za głupote – bo wiedzą, że szybko by stracili swoje.

   Deportować Was wszystkich na tereny kontrolowane przez ISIS. Poczujecie się jak w domu, barbarzyńska dziczy.

  • Kot jest miłym zwierzęciem. Nie obrażaj to.

 2. Po co kastrować, do więzienia ale takiego w którym osadzeni muszą sami zarobić na talerz zupy, a nie z podatków!!

 3. „Funkcjonariusze chodzą i jeżdżą za nim przez całą dobę”? To jakieś żarty? Skoro stwierdzono, że jest niebezpieczny to po co ta zwłoka. Może „wysoki” sąd powinien z własnej kieszeni sfinansować koszty tej zabawy.

  • Kodeks karny nie przewidział dla niego dożywocia, wiec sąd nie ma z tym nic wspólnego. Cieszyć się należy, że go pilnują, bo to się nie często zdarza. Ktoś tu w Lublinie trzeźwo myśli i nie chce tragedii. Jak jeszcze raz zaatakuje policjantów, to może ostatnie dni przed Gostyninem spędzi w areszcie.

 4. niech się do PISu zapisze tam takich pełno a ilu w czarnych habitach ? i od razu uprzedzam PO to też nic ciekawego

 5. Odstrzelić sku,,,, syna…. Niech zeznają że Ich zaatakował ,,,zutylizować to gó,,,,no.

 6. Pokazać jego wizerunek z adnotacją za jakie zasługi a społeczeństwo już go przypilnuje …?

 7. To za kopniecie kota więcej grozi jak plucie na pocjanta.
  Po co takie bydle wypuszczać i kierować funkcjonariuszy by za tym czymś jeździli?
  Chłopaki mogli by robić coś pozytycznego a jemu w kiciu zapewnić anala do syta.

 8. „Za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy musi on zapłacić tysiąc złotych grzywny”. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAH masakra! on powinien w więzieniu zgnić skoro dziecka się czepiał a Sedziny wielkie jeszcze się zastanawiają. Polska to masakra jest.

 9. Bójcie się rodzice z Czechowa oraz Konopnicy tam często bywa pan profesor pilnujcie swoje dzieci.

 10. Ą z tego co widzę pan profesor jest katolikiem praktykujący widzę że ostro gania do kościoła w Konopnicy na Czechowie już gotowy chyba nie chcą wpuszczać;-)

 11. Paranoja ze sąd tyle wydaje decyzję. Gdzie jest Ziobro? A później pretensje ze policji nie ma tam gdzie powinna być skoro za ochroniarzy robi ? KPINA! !!

 12. Nie lepiej go powiesić? Tak jak kiedyś to robili. Poco go trzymać żywego, skoro stwarza realne zagrożenie? Nieżywy nie stwarza by zagrożenia

 13. czy maciar płaci im za taki cyrk z pilnowaniem z własnej kieszeni

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9689zł 0.26%
  • GBP 4.9496zł 0.1%
  • EUR 4.471zł 0.03%
  • CHF 4.2027zł 0.02%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Festiwal Pierogów Świata w Lublinie
   Potrzebna krew dla 8-letniego Tomka
   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”