690 680 960

Opuścił szpital i przepadł bez śladu. Gdzie jest 39-latek?

Policjanci z Krasnegostawu poszukują zaginionego 39-letniego Arkadiusza Naklickiego. Mężczyzna 24 lipca tego roku wyjechał do pracy w Pruszkowie. Trzy dni później trafił do szpitala, z którego oddalił się następnej doby. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu.

Mężczyzna 28 lipca wbrew zaleceniom lekarzy opuścił szpital w Pruszkowie, gdzie był hospitalizowany. Z informacji jakie posiadają krasnostawscy policjanci wynika, iż 39-latek jest zdolny do samodzielnej egzystencji. Dotychczas prowadzone poszukiwania nie przyniosły skutku.

Rysopis zaginionego: wzrost około 176 cm, sylwetka szczupła, włosy blond, długie, oczy niebieskie. Ubiór: W chwili zaginięcia ubrany był w białą koszulkę z niebieskimi wstawkami, czarną bluzę z kapturem, granatowe jeansy, żółte lub bordowe buty sportowe.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 47 813 3210 lub 112.

(fot. Policja Krasnystaw)

11 komentarzy

 1. Na tym zdjęciu ma zabłąkane. Może się znajdzie i odnajdzie

 2. rower mu się popsuł

  Jest cały i zdrowy.

 3. Wygląd jago jest radziecki.

 4. Żołnierze wyszedł z Pruszkowa i tam wróci

 5. Z gęby prowincjonalny wiraszka

 6. Jest na melinie

 7. ,aa,boKrzycho.paPj

  Taka właśnie jest ludność .Człowieka,jego wartość ocenia się po wyglądzie i tu komentujący zachowują się jak 99procent ludzkości tego kraju.Najłatwiej to zrobić z kogoś pijaka, bandytę,narkomana, głupka czy ułomnego czy prostaka.Na takie ocenianie subiektywne drugiego człowieka ma parcie prawie sto procent narodu

 8. ,aa,boKrzycho.paPj

  I już tylko po takiej ocenie drugiego człowieka już jest okazja by go poniżać i prześladować.Taka to niestety jest ludzkość i człowieczeństwo

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas