Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Opole Lubelskie: Wymusił pierwszeństwo, auto dostawcze uderzyło w budynek

W sobotę rano w Opolu Lubelskim doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Auto dostawcze, przejechało przez chodnik i uderzyło w budynek.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 8 na ul. Fabrycznej w Opolu Lubelskim. Kierujący autem dostawczym w wyniku najprawdopodobniej wymuszenie pierwszeństwa przez pojazd osobowy, aby nie dopuścić do zderzenia z nim, raptownie skręcił kierownicą. Jego pojazd zjechał z ulicy, przejechał przez chodnik a następnie uderzył w budynek sklepu motoryzacyjnego.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Na szczęście w zdarzeniu ucierpiały tylko pojazdy.

Informację o zdarzeniu i zdjęcia otrzymaliśmy od Czytelnika Mariusza – Dziękujemy!

2015-08-01 13:15:46
(fot. Nadesłane Mariusz)

4 komentarze

  1. Właściciele budynków stojących do 100 metrów od drogi powinni mieć obowiązek stawiania słupów, albo solidnych murków. Inaczej co jakiś czas będziemy czytać, że jakiś niedoszkolony, figlarny samochód wjechał komuś do jadalni, sypialni, czy obory.

  2. cukrzyca robi swoje…

  3. flumeneni – pomyśl zanim coś napiszesz… Wypadałoby dodać sprostowanie – PIJANY!!! kierowca samochodu osobowego spowodował zdarzenie drogowe wymuszając pierwszeństwo przejazdu na kierowcy samochodu dostawczego!!!

  4. Jestem ciekawy co się stało prawie z 3 promilami, które miał kierowca samochodu osobowego. Ciekawe czemu tutaj nic nie jest napisane na temat tego alkoholu,a byle żula złapie się po piwie to jest to opisane.