Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Opel uderzył w drzewo, czteroosobowa rodzina trafiła do szpitala. Nie żyje 15-latka

Wczoraj w Józefowie w powiecie biłgorajskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Opel wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Cztery osoby trafiły do szpitala. Niestety nie udało się uratować życia poszkodowanej w zdarzeniu 15-latki.

Do wypadku doszło w niedzielę około południa w Józefowie w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że na trasie Józefów – Majdan Nepryski pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja, a także zadysponowano w rejon wypadku śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna kierujący pojazdem osobowym marki Opel zjechał pojazdem do rowu, a następnie auto uderzyło w drzewo. W samochodzie znajdowała się czteroosobowa rodzina – dwie osoby dorosłe oraz dwójka dzieci. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala. Niestety życia poszkodowanej 15-latki nie udało się uratować.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia drogowego. Przez kilka godzin droga w miejscu zdarzenia była zablokowana.

18 komentarzy

 1. No przypał .

 2. Straszna tragedia i to w święta.

  • A co święta mają do tego. Dzień jak co dzień.

   • Dla czerwonego komucha może i tak.

    • Czerwone komuchy takie jak tusk biorą opłatek do ręki, jaka hipokryzja.

     • A ja uważam, że nie ma bardziej wrednych i zakłamanych, jak ortodoksyjni katolicy.
      Pod publiczkę, kamery, obiektywy, biedni i „prześladowani”, a w ciemnym zaułku gotowi zagryźć, zarżnąć, a przynajmniej obłożyć błotem na forum

     • W PiS-ie pewnie już się cieszą…
      „Papież Franciszek zasugerował otwarcie wobec kwestii udzielania przez księży błogosławieństwa parom osób tej samej płci”

     • Ja na wszelki wypadek, opłatek też biorę do reki, bo mniejsze ryzyko, że nie opłatek katabas włoży w usta.

      • A ja nie wiedząc co pożal sie Boże, sługa boży, jeszcze przed chwilą robił tą ręką co wpycha w rozwarte na oścież japy, „ciało Chrystusa”, nie „zażywam” go wcale. Mam ponad 70 wiosen i nie tylko obywam się, ale żyję !

       • Dziadek ze Slamsowa ®

        A mają te łapki delikatne, nie skalane pracą, konsekrowane (nie mylić z :konserwowane), ale bakterie syfa, hifa, czy cowida, są małe i łatwo przywierają nawet do „ciała Chrystusa”.

     • A ty pola bierzesz wszystko od razu do dzioba,brawo ty.

   • Pola, bierz do dzioba!

 3. Reklama trgo sy…u jak najbardziej na miejscu.

 4. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Wyjechali z Józefowa było pewnie ślisko,moze chwila nieuwagi, prędkość też musiała być że 120km/h i trafili w ostatnie drzewo w głębokim rowie , był taki niegruby orzech włoski z kilkoma odnogami , jakieś 40 metrów jechali po poboczu i skarpie rowu.Szkoda ludzi.Jak złapał pobocza,to już nie było czasu na reakcję

Dodaj komentarz