690 680 960

Ominęli rogatki, po chwili nadjechał szynobus (wideo)

Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie zarejestrowała nasza Czytelniczka na jednym z przejazdów kolejowych pod Lublinem. Kierowcy, piesi i rowerzyści zignorowali opuszczone rogatki.

Nasza Czytelniczka zarejestrowała skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie kierowców, pieszych oraz rowerzystów w rejonie przejazdu kolejowego, na trasie pomiędzy Krężnicą Jarą a Strzeszkowicami Dużymi.

Z jej relacji wynika, że w niedzielę po południu w okolicy stacji Majdan, kilku kierowców, ale też rowerzyści i piesi ominęli zamknięte rogatki, pomimo iż od strony Kraśnika nadjeżdżał szynobus.

To nieodpowiedzialne zachowanie na drodze mogło być przyczyną tragedii. Na tamtejszym przejeździe kolejowym zamontowane są kamery rejestrujące wszystko, to co się dzieje w jego obrębie. Ci, którzy złamali przepisy muszą liczyć się z konsekwencjami swojego postępowanie na drodze.

Jak nam przekazano wieczorem, na przejeździe kolejowym w niedzielę miało dojść do awarii rogatek.

(fot. nadesłane Anna – dziękujemy!)

34 komentarze

 1. Rogatka była uszkodzona, nie działała sygnalizacja dźwiękowa ani świetlna, na zewnątrz było 32 stopnie a ludzie mieli małe dzieci w samochodach. Czytelniczce Annie gratuluję czujności!

 2. widać, że maszynista był poinformowany o uszkodzonej rogatce i jechał powoli – bezmózgi stali zamiast przejeżdżać! UE taki wam klapki na oczy pozakładała, że zero myślenia. Wykonywać to co każą!

 3. Mogli zamknąć ten przejazd jeszcze wcześniej tak z pół godziny przed przejazdem szynobusu.
  Nie popieram tego co zrobili kierowcy. Ale zamykanie przejazdu na 5 minut przed przejazdem pociągu to też przegięcie ze strony PLK.

 4. Podobna sytuacja do tej sprzed kilku dni gdzie facet z porsche strzelił babę po pysku – wszystkie telewizje skupiły się na zlinczowaniu faceta i wspaniałomyślnie obcięły początek filmu na którym widać w jakich okolicznościach babka wchodzi na przejście – zajęte przez przejeżdżający samochód. Czy na skrzyżowanie bez możliwości kobtynuowania jazdy też wolno wjechać? Glupek dał sie babie sprowokować i bezmyslnie zacząl machać łapami bo widać tępy cham byl ale to ze baba go sprowokowala to już wycięli bo temat przestałby być medialny. A tego ze potem jeszcze wróciła i wlazła mu przed maskę to co też normalne? Ktoś z was by tak zrobił? Została uderzona to trzeba dzwonić po policję a nie bawić sie w szryfa. A media to wszystkie łgają i manipulują jak jeden mąż.

  • „Czy na skrzyżowanie bez możliwości kobtynuowania jazdy też wolno wjechać?” – nie można.
   „Czy na PdP bez możliwości kobtynuowania jazdy wolno wchodzić?” – nie jest to uregulowane, więc można
   „Czy uczestnik ruchu może ukarać fizycznie bądź znieważyć innego uczestnika ruchu za to, że tamten nie stosuje się do przepisów bądź który dopuszcza się popełnienia wykroczenia” – nie można.

   Jaki masz interes w bronieniu osiłka? Czy gdyby damski bokser poruszał się rowerem/hulajnogą itp stałbyś w jego obronie?

 5. TO Nie wina kierowców …tylko pkp …zapory zamkniete ,pociągu nie widać …standard …ileż kur…wa można stać i czekac !!!!!!!!

 6. Jakiś czas temu podobna sytuacja w Zemborzycach, po kilku godzina pojawili się jacyś goście żeby przyczepić tabliczki że przejazd uszkodzony. Tyle ze przez dwie czy trzy godziny ludzie jeździli po tym przejeździe bo ile mieli stać i czekac na pociąg widmo .

 7. Czas to pieniądz

  Czas to pieniądz więc poprosimy dla tego odważniaka z 5000zł. kary

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi