Odliczaj dni, a nie kilogramy do lata! Tylko teraz bezpłatna konsultacja dietetyczna w Projekt Zdrowie Lublin

Statystyki są nieubłagane: 30% Polaków przytyło w czasie pandemii. Jeśli Ty też przez lockdown borykasz się z dodatkowymi kilogramami, nie jesteś sam. Otyłość może dotknąć każdego, bez względu na wiek, płeć, miejsce zamieszkania czy status społeczny.

Raczej niewiele osób może się pochwalić tym, że epidemia koronawirusa zupełnie nie wpłynęła na jego wagę. Wybicie z dotychczasowego rytmu, mniejsza ilość ruchu oraz bliskość domowej lodówki zrobiły swoje. Do lata coraz bliżej, dlatego też coraz więcej osób chce powstrzymać proces tycia. Mieszkańcom Lublina i okolic pomoże w tym Aneta Korniluk, dietetyk z gabinetu Projekt Zdrowie. Zapisy na darmowe konsultacje już trwają!

A Tobie ile kilogramów zostało do lata?

Siłownie i kluby fitness, do których tak wiele osób chodziło przed pandemią, zostały zamknięte, co spowodowało, że nasza aktywność znacznie spadła. Jedzenie stało się naszą główną metodą na rozładowanie codziennego stresu. Często sięgamy po nie z nudów, bo przebywając w domu, mamy do niego łatwy dostęp. Do lata coraz bliżej, a forma jeszcze zimowa. Z pomocą przyjść może teraz tylko dietetyk.

Pierwsza konsultacja dietetyczna teraz bezpłatnie

Czym wyróżnia się gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie w Lublinie? Jest to jeden z niewielu gabinetów, który oferuje Pacjentowi zarówno kurację opartą tylko na diecie jak i kurację opartą na połączeniu diety i suplementacji. Co to tak naprawdę oznacza? Dietetyk dzięki możliwości ułożenia planu dietetycznego bez obowiązkowej suplementacji, jest w stanie pomóc praktycznie każdemu Pacjentowi – seniorom, kobietom w ciąży, matkom karmiącym, alergikom, czy też osobom, które cierpią na różne choroby i dolegliwości.

Efekty kuracji? Oceńcie sami. Polskie Centra Dietetyczne mają na swoim koncie kilkadziesiąt tysięcy metamorfoz Pacjentów (wybrane znajdziesz na stronie internetowej https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/). Jeśli i Ty oczekujesz skutecznych i trwałych efektów i zależy Ci na bezpiecznej redukcji bez efektu jo jo, już teraz umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem.

 

PROJEKT ZDROWIE POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

e-mail: [email protected]

Ametystowa 16, 20-576 Lublin

tel. 512 575 156

https://lublin.projektzdrowie.info/

www.facebook.com/ProjektZdrowieLublin

 

 

Dietetyk Aneta Korniluk

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew